Zona Jug, rezultati 17. kola i tabela

Juče i danas na programu su bile utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 17. kola

Vranjska Banja – Pusta Reka 0:1
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Budućnost (Orašje) 1:0
Dobrič – Žitorađa 1:0
Jablanica – Jedinstvo (Grdelica) 0:3
Čekmin – Nebeski Anđeli 1:0
Svetlost – Sloga (Leskovac) 1:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Gracko 2:2
OFK Kosanica – Alakince 3:3

Tabela Zone Jug posle 17. kola:

1Sloga (Leskovac)1712413610+2640
2Alakince1710523317+1635
3Pusta Reka179263122+929
4Jablanica177643324+927
5Žitorađa178362719+827
6Nebeski Andjeli177642116+527
7Budućnost (Orašje)177462820+825
8Vranjska Banja176652923+624
9Svetlost176562723+423
10Jedinstvo (G. Stopanje)177283135-423
11Jedinstvo (Grdelica)177283340-723
12OFK Kosanica166463227+522
13Čekmin1760112344-2118
14Jedinstvo (Bošnjace) (-2)163581832-1412
15Dobrič1732121949-3011
16Gracko1714122040-207

U sredu se igra odložena utakmica 16. kola Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Kosanica.

Povezano

Zona Jug – rezultati 6. kola

Danas su na programu bile tri utakmice 6. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 6. kola SFK Morava (Vladičin Han) – BSK Bujanovac 0:0Gracko – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 0:3Pčinja – OFK Topličanin 6:1 U nedelju se sastaju Svetlost – Pusta RekaRadan – Nebeski AnđeliŽitorađa – Jedinstvo (Bošnjace) Tabela Zone […]

Srpska liga Istok – rezultati 20. kola i tabela

Danas su odigrane još 4 utakmice prvog prolećng kola u Srpskoj ligi Istok. Srpska liga Istok, rezultati 20. kola Vlasina – Moravac Orion 7:1Rembas – SFK Morava (Vladičin Han) 1:1Mladost (Medoševac) – SFS Borac 0:0Kablovi – OFK Sinđelić 0:8 Rezultati utakmica odigranih u subotu: Pčinja – Timok 1919 2:0Jedinstvo (Paraćin) – Radnički (Svilajnac) 0:2Trstenik PPT […]