Zona Jug, rezultati 17. kola i tabela

Juče i danas na programu su bile utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 17. kola

Vranjska Banja – Pusta Reka 0:1
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Budućnost (Orašje) 1:0
Dobrič – Žitorađa 1:0
Jablanica – Jedinstvo (Grdelica) 0:3
Čekmin – Nebeski Anđeli 1:0
Svetlost – Sloga (Leskovac) 1:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Gracko 2:2
OFK Kosanica – Alakince 3:3

Tabela Zone Jug posle 17. kola:

1Sloga (Leskovac)1712413610+2640
2Alakince1710523317+1635
3Pusta Reka179263122+929
4Jablanica177643324+927
5Žitorađa178362719+827
6Nebeski Andjeli177642116+527
7Budućnost (Orašje)177462820+825
8Vranjska Banja176652923+624
9Svetlost176562723+423
10Jedinstvo (G. Stopanje)177283135-423
11Jedinstvo (Grdelica)177283340-723
12OFK Kosanica166463227+522
13Čekmin1760112344-2118
14Jedinstvo (Bošnjace) (-2)163581832-1412
15Dobrič1732121949-3011
16Gracko1714122040-207

U sredu se igra odložena utakmica 16. kola Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Kosanica.

Povezano

Domaćin pobednik Memorijalnog turnira „Neša Fortuna“ u znak sećanja na legendarnog predsednika FK Bobište Nebojšu Popovića

Prerano je otišao iz života svoje porodice, prijatelja i drugara, poslovnih i fudbalskih saradnika, ali će se fudbalski radnici Bobišta potruditi da Memorijalni turnir „Neša Fortuna“, u znak sećanja na legendarnog predsednika i jednog od najvećih dobrotvora kluba, postane tradicionalan i jedan od najkvalitetnijih u Leskovačkom kraju. Nebojša Neša Popović, vlasnik prestižnog preduzeća „Fortuna“ je […]

KIŠA PROTIV FUDBALA: Evo zašto je odložen duel Sloge i Meševa u Leskovcu

Utakmica 23. kola Srpske lige Istok između leskovačke Sloge i Meševa odložena je zbog „više sile“. Teren stadion ispod Hisara nije imao uslove za odigravanje prvenstvene utakmice. Višedecenijski problem sa kojim se suočavaju u Slogi prilikom većih padavina doneo je nove probleme, teren je dobrim delom prekriven vodom tako da uslova za odigravanje utakmice nije […]