Zona Jug, rezultati 17. kola i tabela

Juče i danas na programu su bile utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 17. kola

Vranjska Banja – Pusta Reka 0:1
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Budućnost (Orašje) 1:0
Dobrič – Žitorađa 1:0
Jablanica – Jedinstvo (Grdelica) 0:3
Čekmin – Nebeski Anđeli 1:0
Svetlost – Sloga (Leskovac) 1:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Gracko 2:2
OFK Kosanica – Alakince 3:3

Tabela Zone Jug posle 17. kola:

1Sloga (Leskovac)1712413610+2640
2Alakince1710523317+1635
3Pusta Reka179263122+929
4Jablanica177643324+927
5Žitorađa178362719+827
6Nebeski Andjeli177642116+527
7Budućnost (Orašje)177462820+825
8Vranjska Banja176652923+624
9Svetlost176562723+423
10Jedinstvo (G. Stopanje)177283135-423
11Jedinstvo (Grdelica)177283340-723
12OFK Kosanica166463227+522
13Čekmin1760112344-2118
14Jedinstvo (Bošnjace) (-2)163581832-1412
15Dobrič1732121949-3011
16Gracko1714122040-207

U sredu se igra odložena utakmica 16. kola Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Kosanica.

Povezano

Rivalima po bod: Treći remi Leskovčana u drugom delu sezone

Leskovčani su i drugi put ovog proleća osvojili jedan bod na svom terenu i tako nastavili sada već mini seriju nerešenih rezultata u drugom delu prvenstva. Prva liga Srbije – 23. kolo GFK DUBOČICA – RADNIČKI (SREMSKA MITROVICA) 0:0 Gradski stadion Dubočica, gledalaca: 1.500, sudija: Igor Kovačević (Zemun), žuti kartoni: Belić, Račić, Đokić (Dubočica), Ivić, […]

Međuopštinska liga FSJO – rezultati 10. kola i tabela

Odigrane su utakmice 10. kola Međuopštinske lige Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Rezultati: Badince – Marjan MB 5:2Mladost (Batulovce) – Mladost (D. Lokošnica) 4:2Lemind 1953 – Radnik Sušica 4:2Turekovac – Radnički (Pertate) 2:6Todovorovce – Navalin 3:0Slobodna je bila ekipa Veliko Trjanje. Tabela Međuopštinske lige FSJO posle 10. kola:     Ut PB X PR GD GP […]