Tabela Zone Jug posle poraza Jedinstva u odloženoj utakmici sa Kosanicom

Danas je odigrana ranije odložena utakmica 16. kola Zone Jug.

Posle problema oko tumačenja Uredbe Vlade Srbije o merama za borbu protiv pandemije Korona virusa, usledilo je odlaganje duela Jedinstva i OFK Kosanice zbog snega i vode na terenu u Bojniku gde je trebala da se odigra ova utakmica.

Utakmica je danas odigrana u Bošnjacu i završena je pobedom gostiju: Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Kosanica 2:6

Tabela posle svih odigranih utakmica 16. i 17. kola:

Poz.TimUt.Pb.N.Pr.Dg.Pg.Gr.Bod.
1Sloga (Leskovac)17124136102640
2Alakince17105233171635
3Pusta Reka179263122929
4Jablanica177643324927
5Nebeski Anđeli177642116527
6Žitorađa (-1)178362719826
7OFK Kosanica177463829925
8Budućnost (Orašje)177462820825
9Vranjska Banja176652923624
10Svetlost176562723423
11Jedinstvo (G. Stopanje)177283135-423
12Jedinstvo (Grdelica)177283340-723
13Čekmin1760112344-2118
14Jedinstvo (Bošnjace) (-2)173592038-1812
15Dobrič1732121949-3011
16Gracko1714122040-207

Povezano

GRDELIČANI BOLJI OD BOJNIČANA: Jedinstvo (Grdelica) – Pusta Reka 3:2

Grdeličani su u duelu sa favorizovanim Bojničanima prekinuli seriju od 4 prvenstvena i najavili pohod ka boljoj polovini tabele. Zona Jug – 10. kolo JEDINSTVO (GRDELICA) – PUSTA REKA 3:2 Strelci: 1:0 Ž. Anđelković u 35., 1:1 Jovanović u 71., 1:2 Danilo Stanišić u 81., 2:2 Ž. Anđelković u 83., 3:2 Dimitrijević u 86. minutu […]

Vlasina počela pripreme za novu sezonu – Aca Stojković i Dejan Blagojević predvode sjajnu listu pojačanja

Vlasina je danas počela pripreme za novu sezonu u Srpskoj ligi Istok. Stručni štab na čelu sa Draganom Nikolićem izvršio je prozivku fudbalera i odradio prvi trening. Prozivci je prisustvovalo 30 igrača, uz opravdano odsutne Cakića, Milića, Smiljkovića i Stefana Ilića. Prvom timu priključeno je i devet omladinaca iz omladinskog pogona Vlasine. Stručnom štabu Vlasotinčana […]