Tabela Zone Jug posle poraza Jedinstva u odloženoj utakmici sa Kosanicom

Danas je odigrana ranije odložena utakmica 16. kola Zone Jug.

Posle problema oko tumačenja Uredbe Vlade Srbije o merama za borbu protiv pandemije Korona virusa, usledilo je odlaganje duela Jedinstva i OFK Kosanice zbog snega i vode na terenu u Bojniku gde je trebala da se odigra ova utakmica.

Utakmica je danas odigrana u Bošnjacu i završena je pobedom gostiju: Jedinstvo (Bošnjace) – OFK Kosanica 2:6

Tabela posle svih odigranih utakmica 16. i 17. kola:

Poz.TimUt.Pb.N.Pr.Dg.Pg.Gr.Bod.
1Sloga (Leskovac)17124136102640
2Alakince17105233171635
3Pusta Reka179263122929
4Jablanica177643324927
5Nebeski Anđeli177642116527
6Žitorađa (-1)178362719826
7OFK Kosanica177463829925
8Budućnost (Orašje)177462820825
9Vranjska Banja176652923624
10Svetlost176562723423
11Jedinstvo (G. Stopanje)177283135-423
12Jedinstvo (Grdelica)177283340-723
13Čekmin1760112344-2118
14Jedinstvo (Bošnjace) (-2)173592038-1812
15Dobrič1732121949-3011
16Gracko1714122040-207

Povezano

Zona Jug, 17. kolo: Lider zaustavljen u Prokuplju, porazi Jablanice i Čekmina

Tri pobede domaćina u tri danas odigrane utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Lidera na tabeli, ekipa Svetlosti iz Badnjevca, poražena je kao gost u duelu sa OFK Topličaninom pa će borba za 1. mesto koje vodi u Srpsku ligu Istok u narednim kolima dobiti novu dimenziju. Nebeskim Anđelima je jedan […]

Srpska liga Istok: Popovčani slavili na Bubnju

U derbiju 6. kola Srpske lige Istok pobeda gostiju. Jedan od derbija sezone i jedan od derbija kola odigran je danas prepodne na niškom Bubnju gde je Budućnost pobedila domaći Car Konstantin rezultatom 1:3. Rezultati 6. kola Nedelja u 11:00 Car Konstantin – Budućnost (Popovac) 1:3 Od 16 časova se sastaju: Vlasina – KabloviRadan – […]