Zona Jug – rezultati 21. kola i tabela

Odigrane su 2 utakmice 21. kola Zone Jug, dok duel Jedinstva iz Bošnjaca i Žitorađe nije odigran zbog istupanja Bošnjačana iz takmičenja zbog finansijskih problema.

Svi rezultati Jedinstva su obrisani, a njihovi rivali su slobodni do kraja sezone.

Zona Jug – rezultati 21. kola

OFK Kosanica – Sloga (Leskovac) 0:0
Pusta Reka – Gracko 3:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Žitorađa NE IGRA SE

U nedelju se sastaju:

Alakince – Budućnost (Orašje)
Vranjska Banja – Jedinstvo (Grdelica)
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Nebeski Anđeli
Dobrič – Čekmin
Svetlost – Jablanica

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 21. kola:

1Sloga (Leskovac)2014514813+3547
2Alakince1812423615+2140
3Pusta Reka1910273427+732
4Jablanica198743725+1231
5Budućnost (Orašje)188463021+928
6Svetlost198473227+528
7Nebeski Andjeli197752521+428
8Žitorađa198382724+327
9Jedinstvo (G. Stopanje)198293240-826
10Vranjska Banja196672926+324
11Čekmin1980112946-1724
12OFK Kosanica196583532+323
13Jedinstvo (Grdelica)1972103144-1323
14Dobrič1932142257-3511
15Gracko1913151746-296
16Jedinstvo (Bošnjace) 00000000

Povezano

PREOKRETOM DO POBEDE! Leskovčani u baražu za Futsal Prvu ligu Srbije

Futsaleri Leskovca pobedili su večeras pred svojim navijačima ekipu Banjice 011 u utakmici poslednjeg, 22. kola Futsal Druge lige Srbije. U utakmici u kojoj je pobeda Leskovčanima značila plasman u baraž za Futsal Prvu ligu Srbije, domaćin je nošen podrškom više od 1.000 ljubitelja futsala uspeo da stigne do pobede posle velikog preokreta rezultatom KMF […]

Prva liga Srbije: Leskovčani slavili u Kruševcu

Večeras je odigrana poslednja utakmica 25. kola Prve lige Srbije. Fudbaleri Dubočice pobedili su na gostovanju u Kruševcu ekipu Trajala rezultatom 1:0. TRAJAL – DUBOČICA 0:1uskoro izveštaj BORAC 1926 – IMT 1:1 (1:0)Strelci: Toplica Grbović 31′ – Vladimir Lučić 70′ BUDUĆNOST – ŽELEZNIČAR 1:1 (0:0)Strelci: Milan Janjić 64′ – Predrag Sikimić (pen.) 74′ JAGODINA – DINAMO 1:1 (1:0)Strelci: Vladimir […]