Srpska liga Istok – rezultati 34. kola i tabela

Danas su odigrane 3 utakmice 34. kola Srpske lige Istok.

Srpska liga Istok – rezultati 34. kola:

OFK Topličanin – Trstenik PPT 3:2
SFK Morava – Kablovi 11:0
Moravac Orion – Mladost (Medoševac) 2:7

U nedelju se sastaju:

Vlasina – OFK Sinđelić
Radnički (S) – Dunav
SFS Borac – Timok 1919
Budućnost (P) – Pčinja
Car Konstantin – Jedinstvo (P)
Župa – Timočanin
Rembas – Radan

Tabela Srpske lige Istok posle nepotpunog 34. kola:

1Timok 19193325447121+5079
2Budućnost (Popovac)3321937623+5372
3Radnički (Svilajnac)3321575624+3268
4Vlasina3318694933+1660
5Pčinja33176106747+2057
6Jedinstvo (Paraćin)33167106232+3055
7OFK Sinđelić33167105932+2755
8Timočanin33141095631+2552
9SFS Borac (Paraćin)33156126243+1951
10Trstenik PPT341311106641+2550
11Rembas33155135947+1250
12Car Konstantin33154147553+2249
13Dunav33147124741+649
14Radan33118144938+1141
15Mladost (Medoševac)34116174761-1439
16OFK Topličanin (-1)3487193471-3730
17Župa3385204468-2429
18SFK Morava (V. Han)3477204669-2328
19Kablovi34432728152-12415
20Moravac Orion34213128154-1267

Povezano

Mogu li Vlasotinčani da iskoriste povoljan raspored na startu novog prvenstva?

Naravno da žreb nije mogao da odluči i Vlasini odredi da u prva tri kola sve tri utakmice odigra na Rosulji. Najpre dolazi novajlija u ligi Malošište, a onda će, zamenom domaćinstva sa starim sportskim prijateljem iz Brzog Broda, „plavo-beli“ u drugom kolu dočekati najprijatnije iznenađenje iz prethodnog prvenstva. U trećem kolu, po redovnom rasporedu, […]

TREĆA U NIZU: Fudbaleri Dubočice pobedili Slobodu

Fudbaleri Dubočice pobedili su večeras pred svojim navijačima ekipu Slobode iz Užica rezultatom 1:0 u utakmici 13. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije. Leskovčani su bili bolji, konkretniji i po gol protivnika opasniji rival i na kraju sa oko 3.000 navijača proslavili pobedu. U 21. minutu brza akcija Dubočice, Predrag Đorđević je loptom preko „pola […]