Zona Jug, 22. kolo: Četvrta uzastopna pobeda Puste Reke, Hančani i Bojničani bez poraza ovog proleća

Danas su odigrane prve dve utakmice 22. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Pusta Reka i Morava nastavljaju sjajnu prolećnu seriju bez poraza, a rezultati Bojničani su ubedljiviji zbog četvrtog trijumfa u nizu u drugom delu sezone.

Zona Jug, rezultati 22. kola:

Pusta Reka – Trnovac 3:0
Nebeski Anđeli – Morava (V. Han) 0:2

U nedelju se sastaju:

Radan – Alakince
Jablanica – PFK Topličanin
Plantaža – Žitorađa
Čekmin – Svetlost

U ovom kolu slobodni su Jedinstvo i Moravac.

Tabela Zone Jug:

1Žitorađa18114337152237
2OFK Topličanin (-4)18123334181635
3Svetlost18104436162034
4Pusta Reka19103638191933
5Morava (Vladičin Han)189542217532
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)1884653391428
7Radan188463027328
8Jablanica188462829-128
9Trnovac197663431327
10Nebeski Anđeli194872531-620
11Alakince184683335-218
12Plantaža (-1)194692138-1717
13Čekmin1942132844-1614
14Moravac Orion (-1)1901181474-600
15Vranjska Banja00000000
16Polet 198000000000

Povezano

Pusta Reka posle ispadanja iz Zone Jug i osvajanja Kupa RIS brojala do 8 na startu JOL

Na fudbalskom rolekosteru se nalazi FK Pusta Reka posle debakla i ispadanja iz Zone Jug osvojen je Kup FSRIS, a sada su Bojničani brojali do 8 na startu Jablaničke okružne lige. Jablanička okružna liga – 1. kolo PUSTA REKA – MORAVAC (PEČENJEVCE) 8:0 Strelci: A. Jovanović u 7., 29. i 54., M. Stojanović u 25., […]

Vranjanci slavili u derbiju „južne pruge“: Dubočica – Dinamo 1:2

Fudbaleri Dinama pobedili su danas Dubočicu u Vlasotincu gde leskovački prvoligaš igra svoje utakmice zbog priprema za početak radova na izgradnji novog Gradskog stadiona. Prva liga Srbije – 29. kolo GFK DUBOČICA – DINAMO 1:2 Strelci: 0:1 Tumbas u 39., 1:1 N. Mladenović u 68., 1:2 Stevanović u 75. minutu – Vlasotince, stadion Rosulja, igrano […]