Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

Danas je na programu bilo 5 od 9 utakmica 11. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 11. kola:

Nebeski Anđeli – Radan 2:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 5:1
Gračanica – Dinamo Jug 0:3 sl. rez. (domaćin se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice)
Sloga (Leskovac) – Svetlost 2:0
OFK Topličanin – SFK Morava (Vladičin Han) 3:1

U nedelju se sastaju:

Plantaža – Mladost 1959
Jastrebac – Jedinstvo (Gornje Stopanje)
Jablanica – OFK Kosanica
Mineralac – Gracko

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 11. kola:

1OFK Topličanin11713228+1422
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)97112310+1322
3SU Dinamo Jug11641154+1122
4Jedinstvo (Bošnjace)115422413+1119
5OFK Kosanica106131813+519
6SFK Morava (Vladičin Han)116141716+119
7Gracko105323212+2018
8Mineralac105232111+1017
9Sloga (Leskovac)115242524+117
10Svetlost115152320+316
11Pusta Reka115062020015
12Radan114162019+113
13Plantaža103431113-213
14Jablanica104151625-913
15Nebeski Andjeli103341213-112
16Mladost 1959 (Vinarce)10127721-145
17Gračanica111010838-303
18Jastrebac10019741-341

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati vanrednog 28. kola

Odigrane su utakmice vanrednog, 28. kola megalomanski velike Srpske lige Istok u kojoj su oni koji su „viđeni“ kao favoriti za prvo mesto zabeležili nove pobede. Srpska liga Istok – 28. kolo Vlasina – Budućnost (Popovac) 0:1OFK Topličanin – SFS Borac 0:1SFK Morava (V. Han) – Radnički (Svilajnac) 1:0Car Konstantin – OFKJ Sindđelić 1:0Moravac Orion […]

Jablanica slavila protiv oslabljenog Jedinstva u Bošnjacu

Oslabljeno neigranjem Mitrovića, Tošića, Stevanovića, Bošnjaka, Momčilovića, V. Nikolića i Grujića Jedinstvo nije uspelo da osvoji barem jedan bod protiv favorizovane Jablanice. Zona Jug – 11. kolo JEDINSTVO (BOŠNJACE) – JABLANICA 1:3 (0:0) Strelci: 0:1 M. Nikolić u 48 (autogol), 0:2 Marković u 73., 1:2 Stojilković u 84., 1:3 Marković u 89. minutu – Bošnjace, […]