Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

Danas je na programu bilo 5 od 9 utakmica 11. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 11. kola:

Nebeski Anđeli – Radan 2:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 5:1
Gračanica – Dinamo Jug 0:3 sl. rez. (domaćin se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice)
Sloga (Leskovac) – Svetlost 2:0
OFK Topličanin – SFK Morava (Vladičin Han) 3:1

U nedelju se sastaju:

Plantaža – Mladost 1959
Jastrebac – Jedinstvo (Gornje Stopanje)
Jablanica – OFK Kosanica
Mineralac – Gracko

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 11. kola:

1OFK Topličanin11713228+1422
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)97112310+1322
3SU Dinamo Jug11641154+1122
4Jedinstvo (Bošnjace)115422413+1119
5OFK Kosanica106131813+519
6SFK Morava (Vladičin Han)116141716+119
7Gracko105323212+2018
8Mineralac105232111+1017
9Sloga (Leskovac)115242524+117
10Svetlost115152320+316
11Pusta Reka115062020015
12Radan114162019+113
13Plantaža103431113-213
14Jablanica104151625-913
15Nebeski Andjeli103341213-112
16Mladost 1959 (Vinarce)10127721-145
17Gračanica111010838-303
18Jastrebac10019741-341

Povezano

LESKOVČANI BROJALI DO 5: Fudbaleri Sloge ubedljivi protiv Prokupčana

Fudbaleri Sloge ubedljivo su danas pred svojim navijačima pobedili novajliju u ligi, ekipu Kosovca iz Prokuplja, a golman gostiju je 5 puta vadio loptu iz mreže. Zona Jug – 2. kolo SLOGA (LESKOVAC) – KOSOVAC 5:1 Strelci: 1:0 Vlada Ristić u 13., 2:0 Vukašin Kostić u 20., 3:0 Vlada Ristić u 29,, 4:0 Vlada Ristić […]

Dubočica dovela trenera i ceo tim – 19 novih igrača

U Gradskom fudbalskom klubu Dubočica veliki promet ovog leta. Da li će biti i zarade biće jasnije već krajem avgusta i početkom septembra posle startnih duela u Prvoj ligi Srbije. U odnosu na prethodnu sezonu čak 19 novih imena na raspolaganju novom treneru, Aleksandru Kuzmanoviću. Među njima i dosta povratnika u Dubočicu i igrača iz […]