Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

Danas je na programu bilo 5 od 9 utakmica 11. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 11. kola:

Nebeski Anđeli – Radan 2:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 5:1
Gračanica – Dinamo Jug 0:3 sl. rez. (domaćin se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice)
Sloga (Leskovac) – Svetlost 2:0
OFK Topličanin – SFK Morava (Vladičin Han) 3:1

U nedelju se sastaju:

Plantaža – Mladost 1959
Jastrebac – Jedinstvo (Gornje Stopanje)
Jablanica – OFK Kosanica
Mineralac – Gracko

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 11. kola:

1OFK Topličanin11713228+1422
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)97112310+1322
3SU Dinamo Jug11641154+1122
4Jedinstvo (Bošnjace)115422413+1119
5OFK Kosanica106131813+519
6SFK Morava (Vladičin Han)116141716+119
7Gracko105323212+2018
8Mineralac105232111+1017
9Sloga (Leskovac)115242524+117
10Svetlost115152320+316
11Pusta Reka115062020015
12Radan114162019+113
13Plantaža103431113-213
14Jablanica104151625-913
15Nebeski Andjeli103341213-112
16Mladost 1959 (Vinarce)10127721-145
17Gračanica111010838-303
18Jastrebac10019741-341

Povezano

Revija golova u nedeljnom matineu na niškom Bubnju

U nedelju prepodne odigrana je jedna utakmica 10. kola Srpske lige Istok. U pravoj reviji golova na niškom Bubnju Car Konstantin je sa 5:3 pobedio ekipu Dunava iz Prahova. Rezultati 10. kola Nedelja u 11:00 Car Konstantin – Dunav 5:3 U nedelju u 15:00 časova se sastaju: Vlasina – MladostRadan – KabloviTimočanin – Jedinstvo (P)Župa […]

Zona Jug – rezultati 20. kola

Odigrane su 4. utakmice 20. kola Zone Juge Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Vodeći tandem ne posustaje i nastavlja neizvesnu borbu za osvajanje 1. mesta koje vodi u Srpsku ligu Istok. Rezultati 20. kola – Zona Jug: Sloga (Leskovac) – Vranjska Banja 3:1Pusta Reka – Alakince 0:4Gracko – Jablanica 0:4Nebeski Anđeli – Dobrič 3:1 Sutra […]