Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

Danas je na programu bilo 5 od 9 utakmica 11. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 11. kola:

Nebeski Anđeli – Radan 2:1
Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 5:1
Gračanica – Dinamo Jug 0:3 sl. rez. (domaćin se nije pojavio u terminu za odigravanje utakmice)
Sloga (Leskovac) – Svetlost 2:0
OFK Topličanin – SFK Morava (Vladičin Han) 3:1

U nedelju se sastaju:

Plantaža – Mladost 1959
Jastrebac – Jedinstvo (Gornje Stopanje)
Jablanica – OFK Kosanica
Mineralac – Gracko

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 11. kola:

1OFK Topličanin11713228+1422
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)97112310+1322
3SU Dinamo Jug11641154+1122
4Jedinstvo (Bošnjace)115422413+1119
5OFK Kosanica106131813+519
6SFK Morava (Vladičin Han)116141716+119
7Gracko105323212+2018
8Mineralac105232111+1017
9Sloga (Leskovac)115242524+117
10Svetlost115152320+316
11Pusta Reka115062020015
12Radan114162019+113
13Plantaža103431113-213
14Jablanica104151625-913
15Nebeski Andjeli103341213-112
16Mladost 1959 (Vinarce)10127721-145
17Gračanica111010838-303
18Jastrebac10019741-341

Povezano

Zona Jug, rezultati 18. kola i tabela: Vodeći trio ne greši

Utakmicama 18. kola počeo je prolećni deo prvenstva u Zoni Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 18. kola: Svetlost – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 3:2Radan – OFK Kosanica 4:1Gracko – SU Dinamo Jug 1:2Mineralac – Plantaža 2:1Jablanica – Jedinstvo (Bošnjace) 0:1SFK Morava – Pusta Reka. 3:2OFK Topličanin – Mladost 1959 5:0 (prekid […]

PRVA RADOST LESKOVČANA: Sloga pobedila Rembas pod Hisarom

Fudbaleri Sloge pobedili su danas na stadionu ispod Hisara ekipu Rembasa u derbiju donjeg dela tabele srpskoligaškoh „Istoka“. Srpska liga Istok, 18. kolo SLOGA (LESKOVAC) – REMBAS 1:0 Strelac: 1:0 Marjan Zdravković u 73. minutu – Stadion ispod Hisara, sudija: Lazar Pršić (Kruševac), žuti kartoni: Momirović, N. Stanković, Anđelković, trener Đorđević (Sloga), Milutinović, trener Pećaranin, […]