Zona Jug – rezultati 20. kola

Odigrane su 4. utakmice 20. kola Zone Juge Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Vodeći tandem ne posustaje i nastavlja neizvesnu borbu za osvajanje 1. mesta koje vodi u Srpsku ligu Istok.

Rezultati 20. kola – Zona Jug:

Sloga (Leskovac) – Vranjska Banja 3:1
Pusta Reka – Alakince 0:4
Gracko – Jablanica 0:4
Nebeski Anđeli – Dobrič 3:1

Sutra se igraju preostale 3 utakmice, sa sastaju se:

Jedinstvo (Grdelica) – Jedinstvo (Gornje Stopanje)
Čekmin – Svetlost
Žitorađa – OFK Kosanica

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 20. kola:

1Sloga (Leskovac)1914414813+3546
2Alakince1812423615+2140
3Jablanica198743725+1231
4Pusta Reka189273127+429
5Budućnost (Orašje)188463021+928
6Svetlost188463124+728
7Nebeski Andjeli197752521+428
8Vranjska Banja196672926+324
9Žitorađa187382523+224
10Jedinstvo (G. Stopanje)187293040-1023
11Jedinstvo (Grdelica)187293142-1123
12OFK Kosanica176473430+422
13Čekmin1870112645-1921
14Dobrič1932142257-3511
15Gracko1813141743-266
16Jedinstvo (Bošnjace)00 000000

Povezano

Leskovčani David Dojčinović i Strahinja Stojković produžili ugovore, u Zdravlje se vraća Dušan Stošić

Košarkaši leskovačkog Zdravlja pripreme za novu sezonu počinju u ponedeljak 12. avgusta. Ekipa će do tada biti kompletirana. Ugovore sa klubom podružili su Leskovčani David Dojčinović i Strahinja Stojković. Da u klubu ne odustaju od angažovanja pre svega igrača iz Leskovca potvrđuje i podatak da se u klub vraća mladi i talentovani Dušan Stošić, koji […]