Srpska liga Istok – rezultati 26. kola i tabela

Odigrane su 2 utakmice 26. kola na srpskoligaškom „Istoku“.

Radnički iz Svilajnca je opravdao ulogu favorita protiv podmlađenog sastava Moravca, dok je Budućnost u Vladičinom Hanu stigla do boda.

Srpska liga Istok – rezultati 26. kola:

SFK Morava (Vladičin Han) – Budućnost (Popovac) 0:0
Moravac Orion – Radnički (Svilajnac) 0:7

Sutra se sastaju:

Vlasina – OFK Topličanin
Radan – Timok 1919
Car Konstantin – SFS Borac
Župa – OFK Sinđelić
Rembas – Dunav
Timočanin – Pčinja
Mladost (Medoševac) – Trstenik PPT
Jedinstvo (Paraćin) – Kablovi

Trenutna tabela Srpske lige Istok:

1Timok 19192519244917+3259
2Radnički (Svilajnac)2618354719+2857
3Budućnost (Popovac)2417526617+4956
4Vlasina2516454422+2252
5OFK Sinđelić2512674523+2242
6SFS Borac (Paraćin)25123104833+1539
7Pčinja2511684638+839
8Timočanin2510962921+839
9Trstenik PPT259884329+1435
10Rembas2410593629+735
11Jedinstvo (Paraćin)25105102928+135
12Radan249693725+1233
13Dunav2596103131033
14Car Konstantin2494114644+231
15Mladost (Medoševac)2575132944-1526
16OFK Topličanin2575133259-2726
17Župa2573153249-1724
18SFK Morava (V. Han)2655162855-2720
19Kablovi2543182282-6015
20Moravac Orion2511232397-744

Povezano

GOLMANI NA ISKUŠENJIMA, RIVALIMA PO BOD: Plantaža – Svetlost 1:1

Četvrti remi Svetlosti na gostovanjima koja uz vodeće Jedinstvo i Jablanicu ostaje jedina neporažena ekipa u ligi. Zona Jug – 8. kolo PLANTAŽA – SVETLOST 1:1 Strelci: 0:1 Marjanović u 40., 1:1 Dimitrijević u 88. minutu, stadion Jedinstva u Gornjem Stopanju, gledalaca: 300, sudija: Mihajlo Mihajlović (vranje), žuti kartoni: Cvetanov, Stefanović, Krstić, Dimitriević i S. […]

Prva liga Srbije – rezultati 1. kola

Odigrane je večina utakmica 1. kola Prve lige Srbije. Rezultati 1. kola Prve lige Srbije: Kabel – GFK Dubočica 3:1 (2:0)RFK Grafičar – Dinamo 2:0 (2:0)Radnički 1923 Železničar 3:1 (1:1)Zemun – Trajal 3:1 (2:0)Loznica – Kolubara 4:2 (1:1)OFK Žarkovo – Jagodina 0:0 U nedelju: IMT – Radnički (SM)Radnički (P) – Sloga (K) U ponedeljak: Borac […]