Zona Jug – rezultati 13. kola i tabela

Danas je odigrano 5 od 9 utakmica 13. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 13. kola:

Jedinstvo (Bošnjace) – Nebeski Anđeli 1:1
Jastrebac (Blace) – Mladost 1959 (Vinarce) 2:2
Gračanica – Pusta Reka 1:2
OFK Topličanin – Gracko 5:0
SFK Morava (Vladičin Han) – Svetlost 7:1

U nedelju se sastaju:

Plantaža – Radan
Jablanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje)
Minerelac – SU Dinamo Jug
Sloga (Leskovac) – OFK Kosanica

Tabela Zone Jug posle 13. kola:

1OFK Topličanin13913288+2028
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)119112911+1828
3Jedinstvo (Bošnjace)137512911+1826
4Gracko136433418+1622
5SU Dinamo Jug11641164+1222
6SFK Morava (Vladičin Han)137152723+422
7Pusta Reka137062421+321
8Mineralac125432515+1019
9Plantaža125431413+119
10Sloga (Leskovac)125252525017
11OFK Kosanica125251818017
12Radan125162622+416
13Svetlost135172428-416
14Jablanica125161729-1216
15Nebeski Andjeli123451316-313
16Mladost 1959 (Vinarce)13139927-186
17Gračanica121011940-313
18Jastrebac1302111048-382

Povezano

Odluka o raspodeli sredstava sportskim klubovima u Leskovcu

Gradsko veće Leskovca dalo je krajem prošle godine saglasnost na odluku posebne Komisije koja je odlučivala o raspodeli sredstava za finansiranje programa sportskih klubova i organizacija. Tri najkvalitetnija kluba u gradu i ove godine će dobiti iz gradske kase najviše sredstava. Leskovac je jedan do retkih gradova koji ima prvoligaše u rukometu i košarci, a […]

Minimalac vredan tri boda: Dubočica slavila u derbiju kola posle prekida zbog nevremena

Derbi 20. kola Srpske lige Istok odigran je u teškim uslovima, prekidan je zbog nevremena i završen slavljem domaćina Srpska liga Istok – 20. kolo GFK DUBOČICA – MEŠEVO 1:0 Strelac: 1:0 Filip Tolić u 38. minutu – Sportski centar Orion, sudija: Mitar Klikovac (Niš), žuti kartoni: Radosavljević, Ljubenović (GFK Dubočica), Pavlović (Meševo). DUBOČICA: Stanković, […]