LESKOVČANI OSVOJILI PRVI BOD NA GOSTOVANJIMA: Prva liga Srbije – rezultati 5.kola

Odigrano je 7 od 9 utakmica 5. kola Prve lige Srbije.

Fudbaleri Dubočice osvojili su prvi bod na gostovanju u duelu sa ekipom Zemuna.

Poraz Leskovčana: Smederevo – GFK Dubočica 3:0

Fudbaleri Dubočice nisu uspeli da prekinu seriju od sada već 5 utakmica bez pobede, a u duelu sa Smederevcima doživeli su i najubedljiviji poraz ove sezone. Prva liga Srbije – 24. kolo: SMEDEREVO 1924 – GFK DUBOČICA 3:0 Strelci: 1:0 Odbradović u 2., 2:0 Kostić u 53., 3:0 Lokosa u 80. minutu – Pančevo, SC […]

Zona Jug – rezultati 12. kola i tabela

Danas su na programu bile 3 utakmice 12. kola Zone Jug, 5 susreta se igra u nedelju a jedan u sredu 18. oktobra. Zona Jug – rezultati 12. kola: Pusta Reka – Jastrebac 2:0Mladost 1959 – Jedinstvo (Bošnjace) 0:3 prekid na poluvremenu(domaćin zbog povreda ostao sa nedovoljnim brojem igrača za nastavak utakmice)Nebeski Anđeli – Plantaža […]