PETA UZASTOPNA POBEDA DOMAĆINA: Pčinja – Radan 2:1

Fudbaleri Pčinje nastavili su sjajnu seriju i petom uzastopnom pobedom se učvrstili na 6. mestu na tabeli srpskoligaškog „Istoka.

Srpska liga Istok – 27. kolo

PČINJA – RADAN 2:1

Strelci: 1:0 Veličković u 67., 1:1 O. Petrović u 90., 2:1 Veličković u 90+2. minutu – Trgovište, sudija: Miloš Grujić (Niš), kartona nije bilo.

PČINJA: Imeri, Trajković (Cvetković), Stošić (Smiljković), Arsić, Velinović, Tasić, Anđelković (Mitrović), Ćuković, N. Arsić (Petrović), Veličković, Stoiljković (Stojilković).

RADAN: Ivanović, P. Cakić. Kostić (Nikolić), Stevanović, Nastić, Stojiljković (O. Petrović), Dodić (Stanković), Dojčinović (Krstić), Mitrović, I. Petrović, Grozdanović (Vojinović).

Pčinja ostaje hit prolećnog dela prvenstva i posle petog uzastopnog trijumfa u drugom delu sezone.

Predvođeni Petrom Veličkovićem domaći su u nastavku prvi stigli do gola, ali je mladi Ognjen Petrović u 90. minutu postigao izjednačujući pogodak. I kada je izgledalo da će Lebančani prekinuti seriju pobeda domaćina ponovo je na scenu stupio Veličković i u drugom minutu sudijske nadoknade vremena doneo pobedu svom timu.

Radan u sredu u Lebanu dočekuje ekipu Trstenika, dok Pčinja u Resavici izlazi na megdan ekipi Rembasa.