Odigrane još 2 utakmice 27. kola Srpske lige Istok

U nedeljnom podnevnom terminu odigrane su još dve utakmice redovnog kola na srpskoligaškom „Istoku“.

Srpska liga Istok – rezultati 27. kola

Radnički (Svilajnac) – Car Konstantin 3:1
SFS Borac – SFK Morava (Vladičin Han) 2:2

U nedelju od 16:00 časova se sastaju:

Kablovi – Mladost (Medoševac)
Budućnost (Popovac) – OFK Topličanin

U subotu je odigrano 6 utakmica:

Jedinstvo (Paraćin) – Vlasina 2:0
Pčinja – Radan 2:1
OFK Sinđelić – Moravac Orion 6:0
Dunav – Župa 1:1
Trstenik PPT – Timočanin 2:1
Timok 1919 – Rembas 5:1

Tabela Srpske lige Istok posle nepotpunog 27. kola:

Poz. Tim Ut. Pb. N. Pr. Dg. Pg. Gr. Bod.
1 Timok 1919 27 21 2 4 58 19 39 65
2 Radnički (Svilajnac) 27 19 3 5 50 20 30 60
3 Budućnost (Popovac) 24 17 5 2 66 17 49 56
4 Vlasina 27 16 5 6 44 24 20 53
5 OFK Sinđelić 27 14 6 7 55 24 31 48
6 Pčinja 27 13 6 8 50 40 10 45
7 Jedinstvo (Paraćin) 27 12 5 10 41 30 11 41
8 SFS Borac (Paraćin) 27 12 4 11 51 37 14 40
9 Car Konstantin 27 12 3 12 58 45 13 39
10 Timočanin 27 10 9 8 31 25 6 39
11 Trstenik PPT 27 10 8 9 45 31 14 38
12 Rembas 26 11 5 10 41 34 7 38
13 Dunav 27 9 7 11 32 36 -4 34
14 Radan 26 9 6 11 39 31 8 33
15 Mladost 26 8 5 13 30 44 -14 29
16 OFK Topličanin 26 7 5 14 29 59 -30 26
17 Župa 27 7 4 16 34 54 -20 25
18 SFK Morava (V. Han) 27 5 6 16 30 57 -27 21
19 Kablovi 26 4 3 19 24 92 -68 15
20 Moravac Orion 27 1 1 25 23 112 -89 4

Povezano

POBEDA DUBOČICE! Leskovčani iz Meševa kući pevajući

Fudbaleri Dubočice pobedili su danas u Meševu istoimeni domaći tim u odloženoj utakmici 5. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – 5. kolo MEŠEVO – GFK DUBOČICA 1:3 Strelci: 0:1 Savić u 28., 0:2 Kostić-Milutinović u 54. iz jedanaesterca, 0:3 Savić u 58., 1:3 Čolović u 65. minutu – Meševo, sudija: Stefan Ćirić (Pirot), […]

Srpska liga Istok, rezultati kompletnog 9. kola i tabela

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 9. kola Srpske lige grupa Istok. Srpska liga Istok – rezultati 9. kola: SFS Borac – Budućnost (Popovac) 0:1Car Konstantin – Jedinstvo (Paraćin) 1:2OFK Brzi Brod – OFK Topličanin 1:1GFK Dubočica – Timok 1919 5:0Dunav – Radnički (Pirot) 1:6Timočanin – Radnički (Svilajnac) 2:2Pčinja – Vlasina 2:0Meševo – GFK […]