PRVENAC KUZMANOVIĆA: Lebančani preokretom u 2 minuta do pobede

Fudbaleri Radana zabeležili su treću prvenstvenu pobedu u duelu sa Kablovima iz Zaječara.

Lebančani su do pobede protiv ekipe Kablova rezultatom 2:1 stigli teže nego što se očekivalo.

Posle ravnopravnog prvog poluvremena koje završeno bez golova u nastavku dosta uzbuđenja i na kraju radost domaćina.

Kablobi su na početku drugog dela igre šokirali domaćine: Nemanja Jovanović je u 47. minutu doneo prednost Zaječarcima.

Lebančani su nisu predavali, a borbenost je u završnici nagrađena i golovima. U 80. minutu Nemanja Smiljković je doneo izjednačenje, a samo 2 minuta kasnije Aleksa Ivanović je postigao pogodak vredan 3 boda.

Posle 10. kola Radan se nalazi na 14. mestu na tabeli sa 11 osvojenih bodova.

U sledećem, 11. kolu koje se igra već u sredu Lebančani gostuju u Paraćinu gde će oedmriti snage sa ekipom Jedinstva.