Jablanička okružna liga, grupe Istok i Zapad – rezultati 7. kola

Odigrane su utakmice 7. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige.

Jablanička okružna liga grupa Istok – 7. kolo

Polet – Vučje 1:3
OFK Brza – Donja Lomnica 1:0
Umac – Progres 2:0
Bobište – Gradac 5:1
Bratstvo – Zloćudovo 3:1
Jedinstvo (Šišava) – Kumarevo 65 1:3

Tabela:

1Kumarevo 657601306+2418
2Vučje7601209+1118
3Umac74121611+513
4Donja Lomnica7403149+512
5Jedinstvo Šišava7313128+410
6OFK Brza7313810-210
7Zloćudovo7313914-510
8Polet73131219-710
9Progres73041315-29
10Bratstvo7214919-107
11Bobište72051419-56
12Gradac70071230-180

Jablanička okružna liga grupa Zapad – 7. kolo

Mladost 1959 – BSK 2:0
Sloga (Lipovica) – Mladi Borac 4:2
Moravac (Pečenjevce) – Železničar 2:2
Plantaža – Sloboda 3:1
Real – Milanovo 2:3
OFK Morava – Šumadija 4:0

Tabela:

1Železničar Brestovac75202110+1117
2Plantaža75202113+817
3Moravac Pečenjevce7430146+815
4Mladi borac74031717012
5Sloboda7232121209
6Milanovo73041114-39
7OFK Morava Leskovac (-1)73131116-59
8Sloga Lipovica72231516-18
9Šumadija7205814-66
10Mladost 19597205713-66
11BSK71241517-25
12Real70341014-43

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 4. kola

Odigrane su utakmice 4. kola Srpske lige Istok, a trku udvoje nastavljaju Trayal i Jagodina sa maksimalnim učinkom. Srpska liga Istok – rezultati 4. kola: SFS Borac – Dunav. 2:1Meševo – OFK Sinđelić 2:2Budućnost (Popovac) – Radnički (Pirot). 2:4Trayal – Jedinstvo (Paraćin). 3:0Vlasina – Pćinja. 3:2Jedinstvo 1936 (Kruševac) – GFK Jagodina 0:1Đerdap – Žitorađa 1:0Radnički […]

VEK FK VLASINA: Vlasotinčani prvi do jubileja: 100 godina fudbala na jugu Srbije

U nesrećnoj 2020.godini, koja je počev od od građevinsko-neimarske i sportska- fudbalske sezone trebalo da donese berićetnu godinu u investicijama probuđenoj Srbiji, a najstarijem fudbalskom koletivu na Jugu Srbije proslavu neverovatnog jubileja,100 godina postojanja Vlasine, protekla je u prvih sedam meseci upornom borbom da se epidemija suzbije,a život normalizuje. Uz tu i tamo bolne vesti, […]