U VRANJE PO BODOVE: U Dubočici optimisti pred duel sa Dinamom

Fudbaleri Dubočice veruju u nastavak serije dobrih igara i rezultata i na gostovanju u Vranju.

Duel sa Dinamo koji se nalazi na poslednjem mestu na tabeli Prve lige Srbije prilika je za izabranike trenera Saše Mrkića da novim pozitivnim rezultatom dodatno poprave svoj bodovni saldo i naprave korak ka izlasku iz opasne zone.

U tim se prema rečima sekretara kluba Dušana Nikolića vraćaju oporavljeni Jovanović i Lazar Mitrović, dok u timu neće biti Marković zbog povrede i Stojković zbog kartona.

-Očekuje nas komšijski derbi, derbi južne Srbije. Na žalost opet bez navijača. Mi smo u dobroj seriji rezultata i spremni smo da produžimo tu seriju i mislim da je vreme za prvu pobedu na strani. Dobro smo radili ove nedelje, atmosfera j eodlična u ekipi i nadamo se prvoj pobedi sa gostovanja – rekao je na konferenciji za medije kapiten Dušan Savić.

U prethodna 4 kola Dubočica je zabeležila 2 pobede kod kuće i 2 remija na gostovanjima.

-Nadam se da nastavljamo seriju koj atraje 4 utakmice bez poraza. Uvek sam bio optimista. Kao i na svako gostovanje, kao i na svakoj utakmici očekujem da uvek pobedimo. Ne vidim nijedan razlog zašto to ne bi bilo u nedelju u Vranju. Mislim da smo bolja i kvalitetnija ekipa od Dinama što pokazuje i tabela. Znamo dobro ekipu Dinama, igrali smo u pripremnom periodu 2 utakmice. Očekujem da pobedimo u Vranju – poručio je Zvonimir Stanković.

Utakmica 12. kola Prve lige Srbije Dinamo – Dubočica igra se u nedelju u Vranju sa početkom u 13 časova i 30 minuta.

Povezano

BREJK LESKOVČANA: Košarkaški Zdravlja pobedili Mladost u Beogradu

Košarkaši Zdravlja pobedili su večeras na gostovanju u Beogradu ekipu Mladost MaxBet rezultatom 68:84 (20:15, 15:27, 13:26, 20:16). Veliki trijumf Leskovčana, revanš za poraz jesenas i brejk koji vraća nadu u opstanak u Prvoj Košarkaškoj ligi ligi Srbije. U izjednačenoj prvoj četvrtini domaćin je u poslednja 2 minuta serijom 5:0 stekao prednost (20:15), sa kojom […]

Radnički odneo bodove iz Leskovca

Košarkaši Zdravlja poraženi su večeras u Leskovcu u duelu sa SPD Radničkim rezultatom 78:82 (19:16, 32:19, 12:22, 15:25). Leskovčani su odigrali meč sa dva različita poluvremena, u igri od sjaja do očaja. Počeli su odlično, a posle prvh 20 minuta igre na semaforu je pisalo 16 poena prednosti za domaće – 51:35. U nastavku do […]