Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

Odigrane su utakmice 11. kola Zone Jug FSRIS.

Rezultati:

Žitorađa – Sloga (Leskovac) 0:0
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Gracko 5:2
Alakince – Čekmin 3:0
Vranjska Banja – Dobrič 6:0
OFK Kosanica – Svetlost 2:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Jablanica 1:3
Pusta Reka – Nebeski Anđeli 1:0
Budućnost (Orašje) – Jedinstvo (Grdelica) 4:1

Zona Jug – tabela posle 11. kola:

UtPBXPRGDGPGRBod
1Sloga Leskovac11911244+2028
2Jablanica116322715+1221
3Alakince11632169+721
4Žitorađa116231910+920
5Nebeski Andjeli115511710+720
6Budućnost Orašje115422013+719
7Jedinstvo (G. Stopanje)115152424016
8Pusta Reka115151515016
9OFK Kosanica114342116+515
10Svetlost114341614+215
11Vranjska Banja113532016+414
12Jedinstvo (Grdelica)114072031-1112
13Čekmin114071731-1412
14Jedinstvo (Bošnjace) (-1)113351320-711
15Gracko110291028-182
16Dobrič110291235-232

Povezano

DVE POBEDE GOSTIJU I DVA REMIJA: Zona Jug – rezultati 7. kola i tabela

Danas su odigrane 4 utakmice 7. kola u Zoni Jug FS RIS, dok su preostali dueli zakazani za nedelju. Zona Jug – rezultati 7. kola: Pusta Reka – Radan 2:2Mladost 1956 (Vinarce) – Jeidnstvo (Gornje Stopanje) 1:5Nebeski Anđeli – SU Dinamo Jug 0:0Gračanica – SFK Morava (Vladičin Han) 0:1 U nedelju se sastaju: Plantaža – […]