Zona Jug – rezultati 11. kola i tabela

Odigrane su utakmice 11. kola Zone Jug FSRIS.

Rezultati:

Žitorađa – Sloga (Leskovac) 0:0
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Gracko 5:2
Alakince – Čekmin 3:0
Vranjska Banja – Dobrič 6:0
OFK Kosanica – Svetlost 2:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Jablanica 1:3
Pusta Reka – Nebeski Anđeli 1:0
Budućnost (Orašje) – Jedinstvo (Grdelica) 4:1

Zona Jug – tabela posle 11. kola:

UtPBXPRGDGPGRBod
1Sloga Leskovac11911244+2028
2Jablanica116322715+1221
3Alakince11632169+721
4Žitorađa116231910+920
5Nebeski Andjeli115511710+720
6Budućnost Orašje115422013+719
7Jedinstvo (G. Stopanje)115152424016
8Pusta Reka115151515016
9OFK Kosanica114342116+515
10Svetlost114341614+215
11Vranjska Banja113532016+414
12Jedinstvo (Grdelica)114072031-1112
13Čekmin114071731-1412
14Jedinstvo (Bošnjace) (-1)113351320-711
15Gracko110291028-182
16Dobrič110291235-232

Povezano

Rezultati četvrtfinala (1/4) Kupa Jablaničkog okruga

Danas su odigrane 3 od 4 utakmice četvrtfinala (1/4) Kupa Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Duel između Progresa i Dubočice biće odigran u novom terminu. Rezultati 1/4 Kupa Jablaničkog okruga: Sloga (Leskovac) – Plantaža 1:1, penalima 2:4Goblen – Pusta Reka 1:5Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Vlasina 3:3, penalima 4:2Progres – Dubočica odloženo

Zona Jug – rezultati 17. kola

Danas su odigrane 2 utakmice 17. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug, rezultati 17. kola Jedinstvo (Bošnjace) – Gracko 2:2OFK Kosanica – Alakince 3:3 Sutra se sastaju: Svetlost – SlogaVranjska Banja – Pusta RekaJedinstvo (Gornje Stopanje) – Budućnost (Orašje)Dobrič – ŽitorađaJablanica – Jedinstvo (Grdelica)Čekmin – Nebeski Anđeli Na tabeli vodi Sloga […]