Košarkaši Jablanice se trijumfom protiv Nišlija vratili na pobednički kolosek

Košarkaši Jablanice pobedili su večeras u Medveđi ekipu Marinosa iz Niša rezultatom 68:55 (15:12, 16:20, 25:11, 12:12).

Izabranici trenera Siniše Stošića su posle izjednačenog prvog poluvremena, odlučujuću prednost stekli u 3. četvrtini koju su rešili u svoju korist sa 14 poena prednosti.

U utakmici na mali broj poena, dominirala je odbrana Medveđana koji su se posle poraza u Vladičinom Hanu vratili na pobednički kolosek trijumfom u derbiju kola u duelu sa Nišlijama koje su do ovog kola imale isti skor kao i ekipa Jablanice.

U ostalim utakmica „B“ grupe Prve regionačne lige grupa „Istok“ se sastaju:

Rtanj – Radnik
Rudar – Morava

U grupi „A“ Akademija Leskovac posle prvog prvenstvog trijumfa na svom terenu u duelu sa ekipom Dimitrovgrada gostuje u Vranju gde će odmeriti snage sa domaćim „Panterima“.