SLOGA JESENJI PRVAK: Zona Jug, rezultati 14. kola i tabela – Leskovčani slavili u derbiju

Fudbaleri leskovačke Sloge pobedili su danas u derbiju kola Nebeske Abeli i tako overili titulu jesenjeg prvaka.

Zona Jug – 14. kolo

Nebeski Anđeli -Sloga (Leskovac) 0:2
Gracko – Jedinstvo (Grdelica) 4:1

U nedelju se sastaju:

Čekmin – Žitorađa
Jablanica – Budućnost (Orašje)
Svetlost – Pusta Reka
Dobrič – Alakince
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Jedinstvo (Bošnjace)
Vranjska Banja – OFK Kosanica

Tabela Zone Jug:

PBXPRGDGPGRBod
1Sloga (Leskovac)141031308+2233
2Alakince137422213+925
3Jablanica136522917+1223
4Žitorađa137242314+923
5Nebeski Andjeli146531914+523
6Budućnost (Orašje)136432214+822
7Pusta Reka136252019+120
8OFK Kosanica135352319+418
9Jedinstvo (Gornje Stopanje)135262627-117
10Svetlost134451919016
11Jedinstvo (Grdelica)145182639-1316
12Vranjska Banja123632117+415
13Jedinstvo (Bošnjace) (-1 bod)134451621-515
14Čekmin134092037-1712
15Gracko131391631-156
16Dobrič1312101538-235

Povezano

TRKA UDVOJE: Zona Jug – rezultati 20. kola i tabela

Posle 20. kola Zone Jug jasno je da samo leskovačka Sloga ostaje u trci sa Žitorađom za 1. mesto koje vodi u Srpsku ligu Istok. Zona Jug – rezultati 20. kola: Svetlost – Sloga (Leskovac) 0:5Mladost 1959 – SFK Morava 2:3Ternoci – Alakince 0:3 službeni rezultat, domaćin nije organizovao utakmicuJablanica – Plantaža 2:1Žitorađa – OFK […]

Zona Jug – rezultati 19. kola i tabela

Odigrane su utakmice 19. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 19.kola: Alakince – Gracko 1:0Vranjska Banja – Žitorađa 2:0Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Sloga (Leskovac) 1:6Dobrič – Jedinstvo (Grdelica) 4:0Svetlost – Nebeski Anđeli 3:1Jablanica – Čekmin 2:1OFK Kosanica – Budućnost (Orašje) 2:2Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 0:3 (službeni rezultat, utakmica […]