SLOGA JESENJI PRVAK: Zona Jug, rezultati 14. kola i tabela – Leskovčani slavili u derbiju

Fudbaleri leskovačke Sloge pobedili su danas u derbiju kola Nebeske Abeli i tako overili titulu jesenjeg prvaka.

Zona Jug – 14. kolo

Nebeski Anđeli -Sloga (Leskovac) 0:2
Gracko – Jedinstvo (Grdelica) 4:1

U nedelju se sastaju:

Čekmin – Žitorađa
Jablanica – Budućnost (Orašje)
Svetlost – Pusta Reka
Dobrič – Alakince
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Jedinstvo (Bošnjace)
Vranjska Banja – OFK Kosanica

Tabela Zone Jug:

PBXPRGDGPGRBod
1Sloga (Leskovac)141031308+2233
2Alakince137422213+925
3Jablanica136522917+1223
4Žitorađa137242314+923
5Nebeski Andjeli146531914+523
6Budućnost (Orašje)136432214+822
7Pusta Reka136252019+120
8OFK Kosanica135352319+418
9Jedinstvo (Gornje Stopanje)135262627-117
10Svetlost134451919016
11Jedinstvo (Grdelica)145182639-1316
12Vranjska Banja123632117+415
13Jedinstvo (Bošnjace) (-1 bod)134451621-515
14Čekmin134092037-1712
15Gracko131391631-156
16Dobrič1312101538-235

Povezano

Međunarodni turnir u RUKOMETU NA PESKU 6. i 7. avgusta u Leskovcu, evo kako i kada da se prijavite

U Omladinskom klubu grada održana je konferencija povodom organizovanja turnira u RUKOMETU NA PESKU koji će se održati na otvorenim terenima SRC „Dubočice“. U okviru projekta „Igram za pobedu“, čiji je cilj podsticanja zdravog stila života Grad Leskovac, Gradska uprava, Odeljenje za društvene delatnosti i lokalni razvoj – odesk za sport, Odbor za prevenciju bolesti […]

Zona Jug, rezultati 18. kola

Danas i sutra igraju se utakmice 18. kola Zone Jug. Subota 20. mart Sloga (Leskovac) – Dobrič  5:1Gracko – Čekmin  1:3Nebeski Anđeli – Jablanica  1:1Budućnost (Orašje) – Vranjska Banja. 1:0Pusta Reka – PFK Kosanica  2:1 Nedelja 21. mart Jedinstvo (Grdelica) – Svetlost   Žitorađa – Jedinstvo (Gornje Stopanje)Alakince – Jedinstvo (Bošnjace)