Srpska liga Istok – rezultati 17. kola i tabela

Fudbaleri Vlasince ubedljivo su kao gosti pobedili Dunav u Kladovu i nastavili trku za titulu jesenjeg prvaka.

U derbiju kola Timok je bio bolji od Sinđelića, a u očekivanju sutrašnjeg gostovanja Popovčana na čelu tabele su Zaječarci ispred Vlasotinčana i Popovčana.

Srpska liga Istok – rezultati 17. kola:

Dunav – Vlasina 1:4
Timok 1919 – OFK Sinđelić 2:0
Pčinja – Radnički (Svilajnac) 1:3
Trstenik PPT – SFS Borac 2:1
Jedinstvo (Paraćin) – OFK Topličanin 1:1

U nedelju se sastaju:

Radan – Moravac Orion
Kablovi – Budućnost (Popovac)
Mladost (M) – SFK Morava (V. Han)
Timočanin – Car Konstantin
Tembas – Župa

Tabela Srpske lige Istok posle nepotpunog 17. kola:

1Timok 19191713133313+2040
2Budućnost (Popovac)1612314412+3239
3Vlasina1712322715+1239
4Radnički (Svilajnac)1712232714+1338
5OFK Sinđelić179352716+1130
6Car Konstantin168353827+1127
7Trstenik PPT177463222+1025
8SFS Borac178182929025
9Mladost (Medoševac)167362224-224
10Jedinstvo (Paraćin)176472220+222
11Dunav176472526-122
12Timočanin166461517-222
13Rembas166372319+421
14Pčinja175572730-320
15Radan165381920-118
16Župa1642101833-1514
17SFK Morava (V. Han)1641111738-2113
18OFK Topličanin1734101944-2513
19Kablovi1632112039-1911
20Moravac Orion1611141642-264

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 13. kola i tabela

Odigrane su sve utakmice 13. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – rezultati 13. kola: Žitorađa – Meševo 0:1SFS Borac – Pčinja 3:2Đerdap – Trayal 2:4Dunav – Radnički (Pirot) 2:1Radnički (Svilajanc) – Vlasina 2:2Timočanin – GFK Jagodina 1:0OFK Sinđelić – Jedinstvo (Paraćin) 2:1Jedinstvo 1936 (Kruševac) – Budućnost (Popovac) 2:2 Tabela Srpske lige Istok posle […]

Zona JUG, 3. kolo: Morava preduboka za Pustu Reku, prva radost Svetlosti

Danas su odigrane dve utakmice 3. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Rezultati 3. kola Zone Jug: Morava (Vladičin Han) – Pusta Reka 5:0Gracko – Svetlost 1:2 U nedelju se sastaju: Sloga (Leskovac) – Mladost 1959 (Vinarce)Radan – TernociAlakince – Nebeski AnđeliLugina – JablanicaJedinstvo (Gornje Stopanje) – ŽitorađaPlantaža – OFK Kosanica Tabela Zone […]