Zona Jug – rezultati 21. kola i tabela

Odigrane su utakmice 21. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istiočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 21. kola:

Alakince – Budućnost (Orašje) 2:1
Vranjska Banja – Jedinstvo (Grdelica) 1:0
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Nebeski Anđeli 3:1
Dobrič – Čekmin 1:0
Svetlost – Jablanica 0:0
OFK Kosanica – Sloga (Leskovac) 0:0
Pusta Reka – Gracko 3:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Žitorađa NE IGRA SE

Tabela Zone Jug posle 21. kola:

1Sloga (Leskovac)2014514813+3547
2Alakince1913423816+2243
3Jablanica208843725+1232
4Pusta Reka1910273427+732
5Svetlost208573227+529
6Jedinstvo (G. Stopanje)209293541-629
7Budućnost (Orašje)198473123+828
8Nebeski Andjeli207762624+228
9Vranjska Banja207673026+427
10Žitorađa198382724+327
11Čekmin2080122947-1824
12OFK Kosanica196583532+323
13Jedinstvo (Grdelica)2072113145-1423
14Dobrič2042142357-3414
15Gracko1913151746-296
16Jedinstvo (Bošnjace)00000000
0

Povezano

PEHAR U ZAJEČARU: Predsednik FSRIS Novica Tončev uručio pehar prvaka Srpske lige Istok ekipi Timoka

Predsednik Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije i potpredsednik FSS Novica Tončev uručio je danas pehar ekipi Timoka 1919 koja je osvojila titulu prvaka Srpske lige Istok. Tončev je pehar prvaka uručio Zaječarcima pred početak utakmice poslednjeg, 38. kola SLI u kojoj je Vlasina u Vlasotincu pobedila Timok rezultatom 1:0. Timok 1919 je sezonu završio sa […]

Srpska liga Istok – rezultati 6. kola

Danas su odigrane 3 utakmice 6. kola Srpske lige Istok. Rezultati: Moravac Orion – SFS Borac   0:2SFK Morava – OFK Topličanin   5:1Jedinstvo (Paraćin) – Trstenik PPT   2:2 U nedelju se sastaju: Vlasina – KabloviRadan – DunavCar Konstantin – Budućnost (Popovac)Mladost (Medoševac) – PčinjaTimočanin – Timok 1919Župa – Radnički (Svilajnac)Rembas – OFK Sinđelić