Zona Jug – rezultati 21. kola i tabela

Odigrane su utakmice 21. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istiočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 21. kola:

Alakince – Budućnost (Orašje) 2:1
Vranjska Banja – Jedinstvo (Grdelica) 1:0
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Nebeski Anđeli 3:1
Dobrič – Čekmin 1:0
Svetlost – Jablanica 0:0
OFK Kosanica – Sloga (Leskovac) 0:0
Pusta Reka – Gracko 3:0
Jedinstvo (Bošnjace) – Žitorađa NE IGRA SE

Tabela Zone Jug posle 21. kola:

1Sloga (Leskovac)2014514813+3547
2Alakince1913423816+2243
3Jablanica208843725+1232
4Pusta Reka1910273427+732
5Svetlost208573227+529
6Jedinstvo (G. Stopanje)209293541-629
7Budućnost (Orašje)198473123+828
8Nebeski Andjeli207762624+228
9Vranjska Banja207673026+427
10Žitorađa198382724+327
11Čekmin2080122947-1824
12OFK Kosanica196583532+323
13Jedinstvo (Grdelica)2072113145-1423
14Dobrič2042142357-3414
15Gracko1913151746-296
16Jedinstvo (Bošnjace)00000000
0

Povezano

NE DAMO TE ZABORAVU: Održan sedmi Memorijalni turnir „Žuća 2022.“ u Grdelici

Sedmi Memorijalni turnir u Grdelici pod nazivom „Žuća 2022“, još jednom je potvrdio rešenost rukovodstva kluba OFK „14.juli“, da u spomen na nesrećno postradalog darovitog golmana Aleksandra Todorovića, na igralištu Jedinstva nastave tradiciju letnjeg okupljanja darovitih pionirskih ekipa sa Juga Srbije. U idealnim uslovima za igru i po prelepom avgustovskom suncu,nadmetala su se za vredne […]