Srpska liga Istok – rezultati 27. kola i tabela

Juče i danas odigrane su sve utakmice 27. kola Srpske lige Istok, a čitavo kolo kao je išlo na ruku vodećem Timoku koji je sigurnom pobedom učvrstio svoje vođstvo na tabeli.

Srpska liga Istok – rezultati 27. kola:

Kablovi – Mladost (Medoševac) 1:4
Budućnost (Popovac) – OFK Topličanin 1:1
Radnički (Svilajnac) – Car Konstantin 3:1
SFS Borac – SFK Morava (Vladičin Han) 2:2
Jedinstvo (Paraćin) – Vlasina 2:0
Pčinja – Radan 2:1
OFK Sinđelić – Moravac Orion 6:0
Dunav – Župa 1:1
Trstenik PPT – Timočanin 2:1
Timok 1919 – Rembas 5:1

Tabela Srpske lige Istok posle 27. kola:

1 Timok 1919 27 21 2 4 58 19 +39 65
2 Radnički (Svilajnac) 27 19 3 5 50 20 +30 60
3 Budućnost (Popovac) 25 17 6 2 67 18 +49 57
4 Vlasina 27 16 5 6 44 24 +20 53
5 OFK Sinđelić 27 14 6 7 55 24 +31 48
6 Pčinja 27 13 6 8 50 40 +10 45
7 Jedinstvo (Paraćin) 27 12 5 10 41 30 +11 41
8 SFS Borac 27 12 4 11 51 37 +14 40
9 Timočanin 27 10 9 8 31 25 +6 39
10 Trstenik PPT 27 10 8 9 45 31 +14 38
11 Rembas 26 11 5 10 41 34 +7 38
12 Car Konstantin 27 11 4 12 58 48 +10 37
13 Dunav 27 9 7 11 32 36 -4 34
14 Radan 26 9 6 11 39 31 +8 33
15 Mladost (Medoševac) 27 9 5 13 34 45 -11 32
16 OFK Topličanin 27 7 7 13 33 60 -27 28
17 Župa 27 7 4 16 34 54 -20 25
18 SFK Morava (V. Han) 27 5 6 16 30 57 -27 21
19 Kablovi 27 4 3 20 25 96 -71 15
20 Moravac Orion 27 1 1 25 23 112 -89 4

Povezano

Zona Jug – rezultati 16. kola

Danas su odirgrane dve utakmice 16. kola Zone Jug. Zona Jug – rezultati 16. kola Pusta Reka – Radan 2:0Žitorađa – OFK Topličanin 2:1 U nedelju se sastaju: Plantaža – Nebeski AnđeliČekmin – TrnovacPolet – MoravaMoravac Orion – Jeidnstvo (GS)Svetklost – AlakinceJablanica – Vranjska Banja

Rezultati 3 utakmice 14. kola Srpske lige Istok – nedelja prepodne

U nedeljnom prepodnevnom terminu danas su odigrane 3 utakmice 14. kola Srpske lige Istok. Rezultati – nedelja prepodne: Radnički (Svilajnac) – OFK Sinđelić 2:2Car Konstantin – Kablovi 4:3SFS Borac – Dunav 3:1 U subotu su odigrane 3 utakmice: Moravac Orion – Jedinstvo (Paraćin) 0:2SF Morava (V. Han) – Trstenik PPT 1:2OFK Topličanin – Pčinja 1:1 […]