Zona Jug – rezultati 26. kola i tabela

Odigrane su 3 utakmice 26. kola Zone Jug a Leskovčani su ubedljivom pobedom došli na još jednu pobedu od teoretskog obezbeđivanja povratka u Srpsku ligu Istok.

Zona Jug – rezultati 26. kol

Sloga (Leskovac) – Žitorađa 7:1
Nebeski Anđeli – Pusta Reka 1:0
Gracko – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:3

U nedelju se sastaju:

Dobrič – Vranjska Banja
Svetlost – OFK Kosanica
Čekmin – Alakince
Jedinstvo (Grdelica) – Budućnost (Orašje)
Jablanica – Jedinstvo (Bošnjace) NE IGRA SE

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 26. kola:

1Sloga (Leskovac)2417616217+4557
2Alakince2314544727+2047
3Pusta Reka2412394234+839
4Jablanica2410864432+1238
5Nebeski Andjeli2410863627+938
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)25122115054-438
7Svetlost2410684034+636
8Žitorađa (-1)24113104340+335
9Budućnost (Orašje)2310494034+634
10Vranjska Banja248793635+131
11Čekmin2392123450-1629
12OFK Kosanica2376103737027
13Jedinstvo (Grdelica)2382133751-1426
14Dobrič2442182869-4114
15Gracko2424182560-3510
16Jedinstvo (Bošnjace)00000000

Povezano

Zona Jug – rezultati 19. kola i tabela

Danas su trebale da budu odigrane dve utakmice 19. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Odigrana je samo jedna, dok duel u Bošnjacu nije odigran i biće registrovan službenim rezultatom 0:3 za goste. Rezultati 19. kola: OFK Kosanica – Budućnost (Orašje) 2:2Jedinstvo (Bošnjace) – Pusta Reka 0:3 (službeni rezultat, utakmica nije odigrana) Sutra […]

Srpska liga Istok – rezultati 2. kola

Danas su odigrane prve tri utakmice 2. kola Srpske lige Istok. Rezultati 2. kola Srpske lige Istok: Sloga (Leskovac) – GFK Jagodina 1:4Trayal – Pčinja 1:0Meševo – Jedinstvo (Paraćin) 0:1 U nedelju se sastaju: Radnički (Svilajnac) – Budućnost (Popovac)OFK Brzi Brod – Timočanin Vlasina – Rembas Radnički (Pirot) – Dinamo Hajduk Veljko – GFK Dubočica […]