Zona Jug – rezultati 26. kola i tabela

Odigrane su 3 utakmice 26. kola Zone Jug a Leskovčani su ubedljivom pobedom došli na još jednu pobedu od teoretskog obezbeđivanja povratka u Srpsku ligu Istok.

Zona Jug – rezultati 26. kol

Sloga (Leskovac) – Žitorađa 7:1
Nebeski Anđeli – Pusta Reka 1:0
Gracko – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:3

U nedelju se sastaju:

Dobrič – Vranjska Banja
Svetlost – OFK Kosanica
Čekmin – Alakince
Jedinstvo (Grdelica) – Budućnost (Orašje)
Jablanica – Jedinstvo (Bošnjace) NE IGRA SE

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 26. kola:

1Sloga (Leskovac)2417616217+4557
2Alakince2314544727+2047
3Pusta Reka2412394234+839
4Jablanica2410864432+1238
5Nebeski Andjeli2410863627+938
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)25122115054-438
7Svetlost2410684034+636
8Žitorađa (-1)24113104340+335
9Budućnost (Orašje)2310494034+634
10Vranjska Banja248793635+131
11Čekmin2392123450-1629
12OFK Kosanica2376103737027
13Jedinstvo (Grdelica)2382133751-1426
14Dobrič2442182869-4114
15Gracko2424182560-3510
16Jedinstvo (Bošnjace)00000000

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 18. kola i tabela

Odigrano je svih 8 utakmica 18. kola Srpske lige Istok u kojima su domaći slavili 6 puta, dok su dva meča završena bez pobednika. Srpska liga Istok – 18. kolo: SFS Borac – Timočanin 2:2Radnički (Pirot) – Radnički (Svilajnac) 2:1Budućnost (Popovac) – Dunav 0:0Timok 1919 – Car Konstantin 4:1OFK Brzi Brod – Meševo 2:1GFK Dubočica […]

Srpska liga Istok – rezultati 23. kola i tabela

U subotu je na programu polovina utakmica 23. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – rezultati 23. kola Dubočica – Radnički (PIrot). 1:1Meševo – Topličanin. 3:2Pčinja – Radnički (Svilajnac). 1:2Dunav – Jedinstvo (Paraćin). 0:1 U nedelju se sastaju: SFS Borac – TimokCar Konstantin – VlasinaOFK Brzi Brod – Budućnost (Popovac)Timočanin – Jagodina Tabela Srpske […]