NA VRHU BEZ PROMENE: Srpska liga Istok – rezultati vanrednog 35. kola i tabela

Danas je odigrano svih 10 utakmica vanrednog, 35. kola Srpske lige Istok.

Vodeći tandem osvojio je po jedan bod tako da na vrhu ostaje ista meta – odstojanje.

Srpska liga Istok – rezultati 35. kola:

Rembas – Vlasina 2:0
Radan – Župa 6:1
Timočanin – Moravac Orion 10:2
Mladost (Medoševac) – Car Konstantin 0:2
Jedinstvo (Paraćin) – SFK Morava (V. Han) 3:0
Kablovi – OFK Topličanin 0:3
Pčinja – SFS Borac 3:1
Timok 1919 – Radnički (Svilajnac) 0:0
Dunav – OFK Sinđelić 2:1

Tabela Srpske lige Istok posle 35. kola:

1Timok 19193525557122+4980
2Budućnost (Popovac)35221037925+5476
3Radnički (Svilajnac)3522675924+3572
4Vlasina35187104935+1461
5Pčinja35186117150+2160
6Timočanin35161096833+3558
7Jedinstvo (Paraćin)35177116735+3258
8OFK Sinđelić35168116034+2656
9Rembas35175136347+1656
10Car Konstantin35174148055+2555
11SFS Borac35166136446+1854
12Dunav35157134945+452
13Trstenik PPT351312106742+2551
14Radan35128155541+1444
15Mladost (Medoševac)35116184763-1639
16OFK Topličanin (-1)3597193771-3433
17Župa3585224576-3129
18SFK Morava3577214772-2528
19Kablovi35432828156-12815
20Moravac Orion35213230164-1347

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 16. kola i tabela

Odigrano je svih 8 utakmica 16. kola Srpske lige Istok. Srpska liga Istok – rezultati 16. kola SFS Borac – Car Konstantin 3:1Radnički (Pirot) – GFK Jagodina 1:0Budućnost (Popovac) – Vlasina 3:3OFK Brzi Brod – Pčinja 2:1GFK Dubočica – Dunav 2:0Topličanin – Radnički (Svilajnac) 1:1Timok 1919 – Jedinstvo (Paraćin) 1:0Meševo – Timočanin 0:0 Tabela Srpske […]

Popovčani se radovali na Rosulji, igrači oba tima na nivou derbija kola

Dobar fudbal u derbiju kola i jednom od derbija sezone na Rosulji sa kojeg je utisak pokvario nepotrebnom kartonijadom slabi sudija čije je odluke u finišu pratio smeh prisustnih na stadionu. Srpska liga Istok – 28. kolo VLASINA – BUDUĆNOST (POPOVAC) 0:1 Strelac: 0:1 Marko Branković u 21. minutu – Vlasina, stadion Rosulja, igrano bez […]