Srpska liga Istok – rezultati 36. kola i tabela

U okviru 36. kola Srpske lige Istok danas su odigrane preostale utakmice.

Srpska liga Istok – rezultati 36. kola:

SFS Borac – Trstenik PPT 1:0
Car Konstantin – Timočanin 1:0
Vlasina – Dunav 1:0
Radnički (Svilajnac) – Pčinja 0:1
Budućnost (Popovac) – Kablovi 7:0
Župa – Rembas 1:4
OFK Sinđelić – Timok 1919 3:1
Moravac Orion – Radan 0:9
OFK Topličanin – Jedinstvo (Paraćin) prekid pri rezultatu 0:1
SFK Morava (V. Han) – Mladost (Medoševac) 1:1

Tebale Srpske lige Istok posle 36. kola:

1Timok 19193625567225+4780
2Budućnost (Popovac)36231038625+6179
3Radnički (Svilajnac)3622685925+3472
4Vlasina36197105035+1564
5Pčinja36196117250+2263
6OFK Sinđelić36178116335+2859
7Rembas36185136748+1959
8Timočanin361610106834+3458
9Jedinstvo (Paraćin)351771167353258
10Car Konstantin36184148155+2658
11SFS Borac36176136546+1957
12Dunav36157144946+352
13Trstenik PPT361312116743+2451
14Radan36138156441+2347
15Mladost (Medoševac)36117184864-1640
16OFK Topličanin (-1)3597193771-3433
17SFK Morava (V. Han)3678214873-2529
18Župa3685234680-3429
19Kablovi36432928163-13515
20Moravac Orion36213330173-1437

Povezano

PRAZNE PUŠKE U SC ORION: GFK Dubočica – Jedinstvo (Paraćin) 0:0

Fudbaleri Dubočice nastavili su sa igrama i rezultatima po sistemu toplo – hladno, pa su posle prolaska u 1/8 finala Kupa Srbije i eliminacije Spartaka danas u SC Orion osvojili samo jedan bod u duelu sa Paraćincima. Srpska liga Istok – 12. kolo GFK DUBOČICA – JEDINSTVO (PARAĆIN) 0:0 Mrštane – Sportki centar Orion, gledalaca: […]

Rezultatski debakl Leskovčana u poslednjih 20 minuta: Dubočica – Zemun 1:5

Rezultatski debakl fudbalera Dubočice na Gradskom stadionu u Leskovcu, ali i neshvatljiv pad u igri i odnos prema dresu i grbu koji nose u završnici meča. Prva liga Srbije – 22. kolo GFK DUBOČICA – ZEMUN 1:5 Strelci: 0:1 Ratković u 14., 1:1 Živojinović u 41., 1:2 Cvetičanin u 73. iz jedanaesterca, 1:3 Milićević u […]