Zona Jug – rezultati 28. kola i tabela

Odigrane su utakmice 28. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 28. kola

Jedinstvo (Grdelica) – Sloga (Leskovac) 0:1
Gracko – Vranjska Banja 1:1
Jablanica – Pusta Reka 5:2
Čekmin – Budućnost (Orašje) 2:0
Jedinstvio (Gornje Stopanje) – OFK Kosanica 3:1
Dobrič – Jedinstvo (Bošnjace) ne igra se
Nebeski Anđeli – Žitorađa 2:2
Svetlost – Alakince 4:3

Tebale Zone Jug posle 28. kola:

1Sloga (Leskovac)2619616918+5163
2Alakince2614665234+1848
3Jablanica2611965035+1542
4Nebeski Andjeli2611964131+1042
5Pusta Reka26133104741+642
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)27132125559-441
7Žitorađa (-1)26124105242+1039
8Svetlost2611694539+639
9Vranjska Banja2710894339+438
10Budućnost (Orašje)26114114440+437
11Čekmin26112134054-1435
12OFK Kosanica2696114341+233
13Jedinstvo (Grdelica)2682163861-2326
14Dobrič2642202974-4514
15Gracko2625192767-4011
16Jedinstvo (Bošnjace)00000000

Povezano

VEK PONOSA: Srbija remizirala sa Bugarskom, „Orlovi“ posle 24 godine na Evropskom prvenstvu u fudbalu

Fudbalska reprezentacija Srbije izborila je plasman na Evropsko prvenstvo posle 24 godine u kojima nekada Jugoslavija, a sada Srbije nije učestvovala na završnom takmičenju najboljih selekcija na starom kontinentu. U predivnom ambijentu Gradskog stadiona Dubočica u Leskovcu, pred oko 8.000 gledalaca, izabranici selektora Dragana Stojkovića Piksija su igrali nerešeno sa selekcijom Bugarske 2:2, ali je […]

Šutersko veče u Leskovcu, Topić vodio OKK Beograd do 8. pobede u poslednjih 9 utakmica

Košarkaši OKK Beograda nastavili su seriju sjajnih igara i rezultata i na gostovanju u Leskovcu gde su zabeležili 8. pobedu u poslednjih 9 odigranih kola. Oni su večeras u Sportskom centru Dubočica pobedili domaćina, ekipu Zdravlja rezultatom 91:97 (14:25, 24:21, 31:26, 22:25). U duelu u kome je po rezultatu jasno da su ekipe više pažnje […]