Zona Jug – rezultati 28. kola i tabela

Odigrane su utakmice 28. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 28. kola

Jedinstvo (Grdelica) – Sloga (Leskovac) 0:1
Gracko – Vranjska Banja 1:1
Jablanica – Pusta Reka 5:2
Čekmin – Budućnost (Orašje) 2:0
Jedinstvio (Gornje Stopanje) – OFK Kosanica 3:1
Dobrič – Jedinstvo (Bošnjace) ne igra se
Nebeski Anđeli – Žitorađa 2:2
Svetlost – Alakince 4:3

Tebale Zone Jug posle 28. kola:

1Sloga (Leskovac)2619616918+5163
2Alakince2614665234+1848
3Jablanica2611965035+1542
4Nebeski Andjeli2611964131+1042
5Pusta Reka26133104741+642
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)27132125559-441
7Žitorađa (-1)26124105242+1039
8Svetlost2611694539+639
9Vranjska Banja2710894339+438
10Budućnost (Orašje)26114114440+437
11Čekmin26112134054-1435
12OFK Kosanica2696114341+233
13Jedinstvo (Grdelica)2682163861-2326
14Dobrič2642202974-4514
15Gracko2625192767-4011
16Jedinstvo (Bošnjace)00000000

Povezano

FS RIS objavio takmičarske brojeve Zone Jug: Leskovčani kreću iz Medveđe, Bošnjačani gosti Kosanice

Fudbalski savez Regiona istočne Srbije ranije je objavio na svom sajtu informaciju da neće biti održane konferencije klubova. Iz kancelarije FS RIS saopšteni su i takmičarski brojevi za novu sezonu u Zoni Jug koja počinje 15. avgusta. Jesenji deo prvenstva završava se 21. novembra. Na startu prvenstva leskovačka Sloga gostuje u Medveđi gde će odmeriti […]

Prva liga Srbije – rezultati 21. kola i tabela

Utakmicama 21. kola nastavljena je sezona u Prvoj ligi Srbije. Prva liga Srbije, rezultati 21. kola TRAYAL – DINAMO 0:0 BORAC 1926 – DUBOČICA 1:0 (1:0) LOZNICA – JAGODINA 4:2 (1:2) OFK ŽARKOVO – SLOGA 2:0 (1:0) RADNIČKI 1923 – RADNIČKI SM -2:0 (1:0) ZEMUN – ŽELEZNIČAR 0:2 (0:1) KOLUBARA – BUDUĆNOST (subota 13. mart, 17:00 časova) […]