Jablanička okružna liga – rezultati 3. kola u obe grupe i tabele

Ovog vikenda na programu su bile utakmice 3. kola u obe grupe Jablaničke okružne lige.

Jablanička okružna liga, grupa Istok – rezultati 3. kola:

Jedinstvo (Šišava) – Zloćudovo 0:3
Mladost (Batulovce) – Kumarevo 65 7:1
Vučje – OFK Brza 2:2
Progres – Jedinstvo (Grdelica) 1:2
Donja Lomnica – Umac 7:0
Polet – Bratstvo 0:1
Slobodna je bila ekipa Budućnosti (Orašje)

Tabela grupe Istok posle 3. kola:

1 Donja Lomnica 3 3 0 0 13 0 +13 9
2 Jedinstvo (Grdelica) 3 3 0 0 10 1 +9 9
3 Budućnost 2 2 0 0 9 3 +6 6
4 Mladost (Batulovce) 3 2 0 1 11 7 +4 6
5 Progres 3 2 0 1 7 4 +3 6
6 Vučje 3 1 1 1 3 5 -2 4
7 Jedinstvo (Šišava) 3 1 1 1 2 4 -2 4
8 Zloćudovo 2 1 0 1 6 6 0 3
9 Bratstvo 3 1 0 2 2 4 -2 3
10 OFK Brza 3 0 2 1 4 7 -3 2
11 Polet 2 0 0 2 0 5 -5 0
12 Kumarevo 65 3 0 0 3 1 11 -10 0
13 Umac 3 0 0 3 1 12 -11 0

Jablanička okružna liga, grupa Zapad – rezultati 3. kola:

Jedinstvo (Bošnjace) – Moravac 3:0
Real – Sloga (Lipovica) 2:0
Bobište – Mladi Borac 4:1
OFK Morava – Mladost 1959 (Vinarce) 4:1
BSK – Sloboda 2:0
Veliko Trnjane – Milanovo
Slobodna je bila ekipa Železničara

Tabela grupe Zapad posle 3. kola:

1 OFK Morava (Leskovac) 3 3 0 0 11 5 +6 9
2 Real 3 3 0 0 7 1 +6 9
3 Jedinstvo (Bošnjace) 3 3 0 0 6 1 +5 9
4 BSK 3 2 0 1 4 2 +2 6
5 Bobište 3 1 1 1 8 7 +1 4
6 Milanovo 2 1 0 1 5 5 0 3
7 Mladost 1959 (Vinarce) 3 1 0 2 6 8 -2 3
8 Moravac (Pečenjevce) 2 1 0 1 4 6 -2 3
9 Železničar (Brestovac) 2 0 1 1 4 5 -1 1
10 Sloga (Lipovica) 3 0 1 2 2 5 -3 1
11 Sloboda 3 0 1 2 2 6 -4 1
12 Veliko Trnjane 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Mladi Borac 3 0 0 3 2 9 -7 0

 

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 10. kola i tabela

Danas su odigrane 3 utakmice 10. kola Srpske lige Istok, dok je preostalih 5 duela zakazano za nedelju. Srpska liga Istok – rezultati 10. kola: Meševo – Đerdap 4:1Jedinstvo 1936 (Kruševac) – Radnički (Svilajnac) 3:2Jedinstvo (Paraćin) – Žitorađa 4:1 U nedelju se sastaju: Budućnost (Popovac) – SFS BoracVlasina – DunavRadnički (Pirot) – GFK JagodinaTimočanin – […]