KAPITEN SAVIĆ POGAĐAO ZA POBEDU: Dubočica – Pčinja 2:1

Fudbaleri Dubočice zabeležili su i drugu pobedu u sezoni protiv čvrste ekipe Pčinje iz Trgovišta.

Srpska liga Istok – 5. kolo

GFK DUBOČICA – PČINJA 2:1

Strelci: 1:0 Savić u 8. 2:0 Savić u 39. minutu iz jedanaesterca, 2:1 Petrović u 42 minutu – Mrštane, Sportski centar Orion, gledalaca: 300, sudija Nemanja Mitrović (Prokuplje), žuti kartoni: Stojković, Marković (Dubočica), Vidosavljević, Petrović Tasić (Pčinja).

GFK DUBOČICA: M. Mladenović, Čmajčanin, L. Mitrović (Milosavljević), Savić, Stamenković (N. Mladenović), Paunović (Gorčić), A. Jovanović (Đorđević), Marković, M. Mitrović, Stojković, Martinović (Z. Stanković).

PČINJA: Mihajlović,Cvetković, Veliji (Smiljković), Arsić (Stošić), Krstić, Tasić, Milenković (Mitić), Velinović (Nedeljković), Petrović (Đorđević), Anđelović, Mitrović

Kapiten Dubočice Dušan Savić još jednom je sa dva pogotka predvodio svoj tim do pobede.

Leskovčani, koji zbog izgradnje novog Gradskog stadiona svoje utakmice igraju u Sportskom centru Orion u Mrštanu, u vođstvo su stigli u 8. minutu, a u 39. minutu kapiten Savić je još jednom pogodio mrežu borbenih gostiju iz Trgovištam ovoga puta sa bele tačke.

Do odlaska na odmor Petrović je smanjio prednost domaćina i postavio, pokazaće se, i konačan rezultat ovog meča.

U sledećem, 6. kolu Dubočica gostuje u Popovcu gde će odmeriti snage sa ekipom Budućnosti, dok Pčinja u okružnom derbiju u Trgovištu dočekuje Dinamo iz Vranja.