KUP SRBIJE: Evo na kom kanalu će biti prenos, i gde i po kojoj ceni možete kupiti ulaznice za meč Dubočica – Partizan

Jedna od utakmica koja već nosi epitet „istorijska“ biće odigrana u sredu 1. decembra u Nišu.

Na stadionu Čair GFK Dubočica dočekuje beogradski Partizan u utakmici osmine finala Kupa Srbije.

Meč će direktno prenositi TV ARENA PREMIUM 1 HD od 16:15, a posle ove utakmice po programskoj šempi počinje i prenos prvenstvenog duela Crvene Zvezde i Voždovca.

Ljubitelji fudbala će ulaznice moći da kupe na dan utakmice na stadionu Čair. Cena ulaznica za tribine Jug i Sever su 300 dinara, dok su za tribinu Zapad cene ulaznica 500 dinara.