Partizan „minimalcem“ do četvrtfinala Kupa, Dubočica hrabrom igrom namučila favorita

Fudbaleri Dubočice nisu uspeli da naprave novo iznenađenje u Kupu Srbije koje bi se graničilo sa pravim čudom.

Posle velike borbe na teškom terenu Partizan je pobedio golom Marka Milovanovića u 39. minutu i izborio plasman u četvrtfinale Kupa Srbije.

Beograđani su opravdali ulogu favorita, imali više loptu u svom posedu i nekoliko prilika za ubedljviije vođstvo, ali su Leskovčani, posebno u finišu meča, u nekoliko navrata zapretili golmanu Partiuzana Stevanoviću.

GFK DUBOČICA – PARTIZAN 0:1

Strelac: 0:1 Milovanović u 39. minutu, žuti kartoni: Paunović, Savić (Dubočica), Šćekić (Partizan)

DUBOČICA: M. Mladenović – Jovanović, Stojković, Gorčić – Paunović, Čmajčanin, D. Mladenović, L. Stanković – N. Mladenović (od 68. Stamenković) – Mitrović (od 66. Z. Stanković), Savić.

PARTIZAN: N. Stevanović – Miljković (od 46. Urošević), Miletić, Ostojić, Živković– Šćekić, Jojić – Lutovac (od 83. Menig), Pavlović (od 66. Smiljanić), Pantić (od 66. Jović) – Milovanović (od 66. Rikardo).