LESKOVČANI „OSMICOM“ KROZ NIŠ: KMF Gvozdeni Puk – KMF Leskovac 2:8

Futsaleri KMF Leskovac zabeležili su večeras u Nišu i treću uzastopnu pobedu u prvenstvu i još jednom u komšijskom derbiju pokazali da imaju kvalitet za bolju polovinu tabele u Futsal Drugoj ligi Srbije.

Iako je domacćn poveo na samom početku meča, Leskovčani zatim postižu 5 golova zaredom uz odlicnu igru. Smanjio je domaci tim Gvozdeni puk do poluvremena ali to je bilo sve od domaće ekipe za večeras.

KMF Leskovac postiže jos tri gola u drugom poluvremenu i stiže do ubedljive pobede rezultatom 2:8.

Sa ovom pobedom, trećom u nizu, leskovački futsaleri u mnogo boljem raspolozenju čekaju drugi deo sezone u saveznom rangu Druge Futsal lige Srbije.

Rezultati četvrtfinala (1/4) Kupa Jablaničkog okruga

Danas su odigrane 3 od 4 utakmice četvrtfinala (1/4) Kupa Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Duel između Progresa i Dubočice biće odigran u novom terminu. Rezultati 1/4 Kupa Jablaničkog okruga: Sloga (Leskovac) – Plantaža 1:1, penalima 2:4Goblen – Pusta Reka 1:5Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Vlasina 3:3, penalima 4:2Progres – Dubočica odloženo

Zona Jug, rezultati 10. kola i tabela: Pobede sva 3 Jedinstva, slavlje u Medveđi, poraz Bojničana

Odigrane su utakmice 10. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Sloga je ubedljivom pobedom pod Hisarom pobegla najbližim pratiocima čak 7 bodova. Jedinstvo je u Grdelici pobedlo Pustu Reku, dok su Bošnjačani i Stopanjčani slavili u gostima. Zona Jug – rezultati 10. kola: Sloga (Leskovac) – Budućnost (Orašje) 4:0Gracko – Žitorađa 0:3Nebeski Anđeli […]