Danas u 5! ZDRAVLJE – METALAC: Igrači zovu navijače da budu „šesti igrač“

Košarkaši Zdravlja danas u 17 časova u Leskovcu dočekuju Metalac iz Valjeva u utakmici 26. kola AdmiralBet Košarkaške lige Srbije.

Biće to duel ekipa koje su u dosadašnjem delu prvenstva imale isti učinak od 12 pobeda i 13 poraza.

U prvoj utakmici slavio je Metalac, a košarkaši Zdravlja uputili su poziv navijačima da dođu u što većem broju, da budu „šesti igrač“ svog tima i da zajedno dođu do nove prvenstvene pobede u duelu sa rivalom koji je tokom zime znalajno pojačao svoj tim.

Utakmica Zdravlje – Metalac igra se danas, u velikoj dvorani Sportskog centra Dubočica, sa početkom u 17 časova.