Zona Jug, 21. kolo: Trka utroje za titulu

U sredu su odigrane utakmice 21. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 21. kola:

Moravac Orion – Pusta Reka 0:5
Žitorađa – Čekmin 2:1
OFK Topličanin – Plantaža 5:1
Alakince – Jablanica 4:1
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Radan 1:2
Trnovac – Nebeski Anđeli 3:2

Slobodni su bili Svetlost i SFK Morava.

Tabela Zoje Jug posle 21. kola:

1Žitorađa18114337152237
2OFK Topličanin (-4)18123334181635
3Svetlost18104436162034
4Pusta Reka1893635191630
5Morava (Vladičin Han)178542017329
6Jedinstvo (Gornje Stopanje)1884653391428
7Radan188463027328
8Jablanica188462829-128
9Trnovac187653428627
10Nebeski Anđeli184862529-420
11Alakince184683335-218
12Plantaža (-1)194692138-1717
13Čekmin1942132844-1614
14Moravac Orion (-1)1901181474-600
15Vranjska Banja00000000
16Polet 198000000000

Povezano

Međuopštinska liga FSJO – rezultati 12. kola i tabela

Odigrane su utakmice 12. kola u Međuopštinskoj ligi Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Međuopštinska liga FSJO – rezultati 12. kola Marjan MB – OFK Pomoravlje 2:1Derbi 2016 – Mladost 1976 (Donji Bunibrod) 1:2Jedinstvo (Šišava) – Rudar 1973 4:2Donja Lomnica – Morava (Gložane) 4:0Sloboda – Šumadija 1:1Turekovac – Građanski 2023 2:0Umac – Mladost 1959 6:0Mladi borac – […]

Srpska liga Istok, 25. kolo: Trayal na +8, borba za opstanak sve neizvesnija

Odigrane su utakmice 25. kola u Srpskoj ligi Istok. Rezultati 25. kola Srpske lige Istok: Radnički (Pirot) – Meševo 6:0Sloga (Leskovac) – Hajduk Veljko 1:2Vlasina – Radnički (Svilajnac) 3:1OFK Brzi Brod – Trayal 0:1Jedinstvo (Paraćin) – Pčinja 0:2Timočanin – Budućnost (Popovac) 3:1Rembas – GFK Dubočica 1:0 U ovom kolu slobodna je GFK Jagodina. Tabela Srpske […]