Fudbaleri Dubočice doneli bod iz Paraćina

Duel ekipa koje zauzimaju pozicije u sredini tabele završen je danas u Paraćinu bez pobednika.

Srpska liga Istok – 27. kolo

JEDINSTVO (PARAĆIN) – GFK DUBOČICA 1:1

Strelci: 1:0 Marko Radovanović u 10., 1:1 Filip Miljković u 42. minutu – Paraćin, Gradski stadion, gledalaca: 500, sudija: Nikola Ničić, žuti kartoni: A. Radovanović, Novković, Crnojački, M. Radovanović (Jedinstvo), Cvetanović, Savić, N. Mladenović, L. Mitrović, Đokić (Dubočica).

JEDINSTVO: Mladenović, J. Jovanović, Lazić, A. Radovanović, Novković, Ristić, Petrović, Jovanović, Crnojački, M. Radovanović, Petković.

DUBOČICA: Cvetanović, Jović, M. Mladenović (M. Mitrović), Martinović, Savić, Gorčić, D. Mladenović, Miljković (Vuk Đokić), N. Mladenović, A. Jovanović (Paunović), Tolić (Ljubenović, L. Mitrović).

Duel starih rivala doneo je dosta uzbuđenja, dva gola i čak 9 žutih kartona.

Domaćin je poveo golom Marka Radovanovića već u 10. minutu, ali je Filipm Miljković pred odlazak na odmor doneo rezultatsko poravnanje.

Do kraja golova nije bilo, pa su rivali na kraju morali da se zadovolje osvajanjem po jednog boda.

U sledećem, 28. kolu Dubočica na svom terenu dočekuje Brzi Brod, dok je Jedinstvo slobodno zbog odustajanja Dinama od daljeg takmičenja.