Zona Jug, 26. kolo: Nebeski Anđeli zaustavili Žitorađu, Topličanin pobedom u nedelju u Trnovcu može da preuzme 1. mesto

Danas su odigrane 3 utakmice 26. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Fudbaleri Nebeskih Anđeli pobedili su kao domaćini ekipu Žitorađe i tako prekinuli niz aktuelnog lidera na tabeli od čak 9 utakmica bez poraza i seriju od 6 uzastopnih prvenstvenih pobeda. Topličanin sutra ima šansu da pobedomu Trnovcu preuzme lidersku poziciju na tabeli Zone Jug.

Pusta Reka je u komšijskom derbiju deklasirala Jedinstvo iz Gornjeg Stopanja, dok je Morava u Vladičinom Hanu bikla sigurna protiv Alakinca.

Rezultati 26. kola Zone Jug:

Nebeski Anđeli – Žitorađa 1:0
Pusta Reka – Jedinstvo (GS) 6:1
Morava (VH) – Alakince 3:1

U nedelju se sastaju:

Trnovac – OFK Topličanin
Radan – Moravac Orion
Plantaža – Čekmin

U ovom kolu slobodni su Svetlost i Jablanica.

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 26. kola:

1Žitorađa22144448173146
2OFK Topličanin (-4)21153341202144
3Pusta Reka22123747242339
4Svetlost22115639201938
5Morava (Vladičin Han)2211563125638
6Jablanica2210483637-134
7Jedinstvo (Gornje Stopanje)229496153831
8Trnovac228683938130
9Nebeski Anđeli237883333029
10Radan228593135-429
11Plantaža (-1)2266102944-1523
12Alakince2257103744-722
13Čekmin2263133646-1021
14Moravac Orion (-1)2201211789-720
15Vranjska Banja00000000
16Polet 198000000000

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 24. kola i tabela

Juče i danas odigrane su utakmice 24. kola Srpske lige Istok. Rezultati 24. kola Srpske lige Istok: Vlasina – SFK Morava (V. Han) 1:1Radan – OFK Sinđelić 0:0Car Konstantin – OFK Topličanin 3:3Župa – SFS Borac 0:1Rembas – Radnički (Svilajnac) 0:2Timočanin – Dunav 0:0Mladost (Medoševac) – Timok 1919 0:2Kablovi – Trstenik PPT 0:6Moravac Orion – […]

Srpska liga Istok – rezultati 33. kola i tabela

Danas je odigrano 6 od 10 utakmica 33. kola Srpske lige Istok, a derbi sezone završen je bez pobednika. Srpska liga Istok – 33. kolo Timok 1919 – Budućnost (Popovac) 1:1Jedinstvo (Paraćin) – Moravac Orion 13:0Trstenik PPT – SFK Morava (V. Han) 1:1Pčinja – OFK Topličanin 2:0Dunav – SFS Borac 2:1OFK Sinđelić – Radnički (Svilajnac) […]