Zona Jug, rezultati poslednjeg 30. kola i tabela

Odigrane su utakmice poslednjeg, 30. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 30. kola:

Pusta Reka – OFK Topličanin 2:0
OFK Alakince – Žitorađa 5:3
Jedinstvo (GS) – Svetlost 5:3
SFK Morava – Moravac Orion 7:2
Nebeski Anđeli – Čekmin 3:2
Radan – Jablanica 2:0

U ovom kolu slobodni su Trnovac i Plantaža.

Tabela Zone Jug:

1OFK Topličanin (-4)26193457253256
2Žitorađa26164661293252
3Pusta Reka26143956292745
4Morava (Vladičin Han)2613674536945
5Svetlost26116947331439
6Radan261151050381238
7Nebeski Anđeli2610884436838
8Jablanica26114113850-1237
9Trnovac26106105253-136
10Jedinstvo (Gornje Stopanje)26104127166534
11Alakince2687114852-431
12Plantaža (-1)2687113347-1430
13Čekmin2674154558-1325
14Moravac Orion (-1)26012524119-950
15Vranjska Banja00000000
16Polet 198000000000

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 12. kola i tabela

Završeno je 7 od 8 utakmica 12. kola Srpske lige Istok, a poslednji meč igra se večerac u Kruševcu gde Trayal dočekuje Radnički iz Svilajnca. Srpska liga Istok – rezultati 12. kola: Budućnost (Popovac) – Đerdap 1:3Trayal – Radnički (Svilajnac) 2:1Vlasina – SFS Borac 1:2Radnički (Pirot) – Timočanin 2:1Meševo – Jedinstvo 1936 (Kruševac) 1:0Pčinja – […]

Zona Jug – rezultati kompletnog 28. kola i tabela

Odigrane su utakmice 28. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Zona Jug – rezultati 28. kola: Svetlost – Lugina 5:2OFK Alakince – Jedinstvo 1:2Radan – OFK Kosanica 3:1Sloga – Žitorađa 6:1Gracko – Jablanica 3:2SFK Morava (V. Han) – Plantaža 1:1Mladost 1959 – Nebeski Anđeli 0:2 U ovom kolu slobodna je Pusta Reka. Tabela […]