Zona Jug, rezultati poslednjeg 30. kola i tabela

Odigrane su utakmice poslednjeg, 30. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije.

Zona Jug – rezultati 30. kola:

Pusta Reka – OFK Topličanin 2:0
OFK Alakince – Žitorađa 5:3
Jedinstvo (GS) – Svetlost 5:3
SFK Morava – Moravac Orion 7:2
Nebeski Anđeli – Čekmin 3:2
Radan – Jablanica 2:0

U ovom kolu slobodni su Trnovac i Plantaža.

Tabela Zone Jug:

1OFK Topličanin (-4)26193457253256
2Žitorađa26164661293252
3Pusta Reka26143956292745
4Morava (Vladičin Han)2613674536945
5Svetlost26116947331439
6Radan261151050381238
7Nebeski Anđeli2610884436838
8Jablanica26114113850-1237
9Trnovac26106105253-136
10Jedinstvo (Gornje Stopanje)26104127166534
11Alakince2687114852-431
12Plantaža (-1)2687113347-1430
13Čekmin2674154558-1325
14Moravac Orion (-1)26012524119-950
15Vranjska Banja00000000
16Polet 198000000000

Povezano

Dubočica u Prvoj ligi Srbije: šta očekuje upravu kluba, da li stižu pojačanja i koji su uslovi koje treba ispuniti

Odlukom Izvršnog odbora Fudbalskog saveza Srbije GFK Dubočica je iz Srpske lige Istok prekomandovana u Prvu ligu Srbije. Uprava kluba na čelu sa Dejanom Savićem i prvim operativcem Vladicom Cekićem je pred velikim izazovima. Iz sportskog ugla gledano, potrebno je sastaviti tim koji će biti sposoban da izbori mesto u gornjoj polovini tabele. Još uvek […]

Prva liga Srbije, 10. kolo – Druga radost Leskovčana, Dubočica – Jagodina 3:1

Odigrane su sve utakmice 10. kola Prve lige Srbije. DUBOČICA – JAGODINA 3:1 GRAFIČAR – KOLUBARA 0:0 IMT – LOZNICA 2:3 (2:0)Strelci: Nikola Terzić 11′, Miloš Bajić 12′ – Dragiša Komarčević 50′, (pen.) 76′, Kosta Dražić 80′ RADNIČKI 1923 – OFK ŽARKOVO 3:2 (3:0)Strelci: Aleksandar Varjačić (pen.) 9′, Vladimir Ćirović 15′, Nenad Jovanović (autogol) 22′ – Saša Manić […]