Međuopštinska liga FSJO – rezultati 1. kola

Danas su odigrane utakmice 1. kola Međuopštinske lige Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga.

GOSTI DO POBEDE U 89. MINUTU Radan – Radnički (Svilajnac) 0:1

Fudbaleri Radana poraženi su na svom stadionu u duelu sa favorizovanim Radničkim iz Svilajnca golom minut pre kraja utakmice. Srpska liga Istok – 4. kolo RADAN – RADNIČKI (SVILAJNAC) 0:1 (0:0) Strelac: 0:1 Dimitrijević u 89. minutu – Lebane, sudija: Aleksandar Vukadinović (Niš), žuti kartoni: Stojanović, Mitrović (Radan). RADAN: D. Cakić, P. Cakić, Marko Stanković, […]

LESKOVČANI OSVOJILI PRVI BOD NA GOSTOVANJIMA: Prva liga Srbije – rezultati 5.kola

Odigrano je 7 od 9 utakmica 5. kola Prve lige Srbije. Fudbaleri Dubočice osvojili su prvi bod na gostovanju u duelu sa ekipom Zemuna. Rezultati 5. kola Prve lige Srbije: Zemun – GFK Dubočica   0:0Radnički (PIrot) – Dinamo    1:0OFK Žarkovo – Radnički (SM)   1:0Radnički 1923 (KG) – Grafičar   3:1Borac 1926 (Čaka) – Sloga (Kraljevo)   3:0Kabel […]