Rukometaši Dubočice 54 doneli bod sa gostovanja u Kragujevcu

ukometaši Dubočice 54 igrali su večeras u Kragujevcu nerešeno sa ekipom Radničkog 28:28 (14:14). U duelu ravnopravnih rivala Leskovčani su posle startnog vođstva Kragujevčana u prviom poluvremenu u dva navrata imali i 3 gola prednosti, ali se na odmor ipak otišlo sa nerešenim rezultatom. I u nastavku slična slika na terenu, gosti su uspelid a […]

Zona Jug FSRIS – rezultati 1. kola

Danas su odigrane dve utakmice 1. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Rezultati – 1. kolo Zone Jug: Gracko – Ternoci 2:2SFK Morava (Vladičin Han) – Jablanica 3:0 U nedelju se sastaju: Mladost 1959 (Vinarce) – SvetlostSloga (Leskovac) – Pusta RekaAlakince – ŽitorađaLugina – OFK KosanicaJedinstvo (Gornje Stopanje) – Plantaža U sredu 17.8.Radan […]