Jablanička okružna liga – rezultati 24. kola i tabela

Danas je odigrani 7 od 8 utakmica vanrednog, 24. kola Jablaničke okružne lige.

Rezultati 24. kola Jablaničke okružne lige:

BSK – Jedinstvo (Grdelica) 0:4
Polet – Sloga (Lipovica) 1:0
Železničar – Budućnost (Orašje) 2:2
Jedinstvo (Bošnjace) – Mladost 7:0
Milanovo – Zloćudovo 1:2
Čekmin – Donja Lomnica 2:1
Vučje – Lemind 1953 1:1
Moravac Orion – OFK Morava 17.05.2023.

Tabela Jablaničke okružne lige posle 24. kola:

1Jedinstvo (Bošnjace)24202210026+7462
2Jedinstvo (Grdelica)2419327810+6860
3Čekmin2414376535+3045
4Polet2413565234+1844
5Donja Lomnica2412757642+3443
6Zloćudovo2413295444+1041
7Budućnost (Orašje)2411586736+3138
8Vučje2410685046+436
9Sloga (Lipovica)24113104242036
10Železničar (Brestovac)2492134664-1829
11Mladost (Batulovce)2483133686-5027
12Lemind 19532467113349-1625
13BSK (Belanovce)2470174577-3221
14OFK Morava (Leskovac)2355133442-820
15Milanovo2451183884-4616
16Moravac Orion (-1)23102215114-992

Povezano

Vlasina počela pripreme za novu sezonu – Aca Stojković i Dejan Blagojević predvode sjajnu listu pojačanja

Vlasina je danas počela pripreme za novu sezonu u Srpskoj ligi Istok. Stručni štab na čelu sa Draganom Nikolićem izvršio je prozivku fudbalera i odradio prvi trening. Prozivci je prisustvovalo 30 igrača, uz opravdano odsutne Cakića, Milića, Smiljkovića i Stefana Ilića. Prvom timu priključeno je i devet omladinaca iz omladinskog pogona Vlasine. Stručnom štabu Vlasotinčana […]

Međuopštinska liga FSJO – rezultati 17. kola

Odigrane su utakmice 17. kola Međuopštinske lige Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Rezultati: Radnički (Pertate) – Veliko Trnjane 1:2Turekovac – Lemind 3:2Todorovce – Mladost (Batulovce) 1:3Radnik Sušica 2012 – Marjan MB 2:3Navalin – Badince 1:2 Na tabeli vodi Veliko Trnjane sa 39 osvojenih bodova, ispred Mladosti iz Batulovca sa 34 i utakmicom manje odigranom. 1 Veliko […]