Jablanička okružna liga – rezultati 24. kola i tabela

Danas je odigrani 7 od 8 utakmica vanrednog, 24. kola Jablaničke okružne lige.

Rezultati 24. kola Jablaničke okružne lige:

BSK – Jedinstvo (Grdelica) 0:4
Polet – Sloga (Lipovica) 1:0
Železničar – Budućnost (Orašje) 2:2
Jedinstvo (Bošnjace) – Mladost 7:0
Milanovo – Zloćudovo 1:2
Čekmin – Donja Lomnica 2:1
Vučje – Lemind 1953 1:1
Moravac Orion – OFK Morava 17.05.2023.

Tabela Jablaničke okružne lige posle 24. kola:

1Jedinstvo (Bošnjace)24202210026+7462
2Jedinstvo (Grdelica)2419327810+6860
3Čekmin2414376535+3045
4Polet2413565234+1844
5Donja Lomnica2412757642+3443
6Zloćudovo2413295444+1041
7Budućnost (Orašje)2411586736+3138
8Vučje2410685046+436
9Sloga (Lipovica)24113104242036
10Železničar (Brestovac)2492134664-1829
11Mladost (Batulovce)2483133686-5027
12Lemind 19532467113349-1625
13BSK (Belanovce)2470174577-3221
14OFK Morava (Leskovac)2355133442-820
15Milanovo2451183884-4616
16Moravac Orion (-1)23102215114-992

Povezano

PREOKRET ZA NASTAVAK SERIJE: Morava (V. Han) – Vlasina 1:2

Nastavlja se serija dobrih igara i odličnih rezultata Vlasotinčana koji se posle 5. kola nalaze na 3. mestu Srpske lige Istok sa 13 osvojenih bodova. Srpska liga Istok – 5. kolo SFK MORAVA (VLADIČIN HAN) – VLASINA 1:2 Strelci: 1:0 Mirković u 28., 1:1 Hristić u 34., 1:2 Đokić u 43. minutu – Vladičin Han, […]

„TROJKA“ LESKOVČANA: Dubočica pobedila Zemun na niškom Čairu

Fudbaleri Dubočice pobedili su danas ekipu Zemuna u utakmici 22. kola Prve lige Srbij. GFK DUBOČICA – ZEMUN 3:1 (2:1) Strelci: 1:0 Lazar Marković u 26., 2:0 Nikola Mladenović u 38., 2:1 Andrija Mijailović u 42., 3:1 Saša Marković u 89. minutu – Niš, stadion Čair, sudija: Dalibor Manojlović (Knjaževac), žuti kartoni: L. Marković (Dubočica), […]