Iz budžeta Leskovca sportskim klubovima danas isplaćeno 17 miliona dinara

Danas je sportskim klubovima i organizacijama koji su pravo na finansiranje i sufinansiranje iz budžeta grada Leskovca stekli na osnovu programskog finansiranja, isplaćena treća rata u ukupnom iznosu od 17.005.000 dinara.

Ove godine grad Leskovac je za sufinansiranje 103 kluba opredelio 125 miliona dinara i do sada za tri rate isplatio ukupno 79.200.000 dinara.

Povezano

IN MEMORIAM: Nebojša Popović – Neša Fortuna, fudbalski radnik i humanista

Leskovački sport je pretrpeo još jedan težak gubitak. Od posledica koronavirusa preminuo je danas nekadašnji predsednik FK Bobište i predsednik Konferencije klubova Niške zone FS RIS, Nebojša Neša Popović, u široj javnosti poznat i kao uspešan privrednik (vlasnik prvog sistema za proizvodnju solarne enrgije u Leskovcu), fudbalski radnik i humanista. Uz njegovo ime i funkcije […]

POBEDNIK ODLUČEN SA BELE TAČKE: Revija kartona na Rosulji, Budućnost slavila u duelu sa Dubočicom

Fudbaleri Dubočice poraženi su danas u duelu sa ekipom Budućnosti iz Dobanovaca u utakmici u kojoj je pokazano čak 10 žutih kartona. Prva liga Srbije – 26. kolo GFK DUBOČICA – BUDUĆNOST (DOBANOVCI) 0:1 Strelac: 0:1 Slobodan Lučić u 16. minutu iz jedanaesterca – Vlasotince, stadion Rosulja, igrano bez prisustva publike, sudija: Mladen Jakovljević (Ljig), […]