Zona Jug – rezultati 8. kola i tabela

Odigrano je 8 od 9 utakmica 8. kola Zone Jug, dok je duel u Gornjem Stopanju odložen.

Zona Jug – rezultati 8. kola:

Radan – Sloga (Leskovac) 5:0
Svetlost – Gračanica 7:3
Gracko – Jastrebac 10:1
Dinamo – Plantaža 2:0
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Nebeski Anđeli odloženo
OFK Topličanin – Mineralac 0:2
SFK Morava (Vladičih Han) – Jablanica 0:0
OFK Kosanica – Jedinstvo (Bošnjace) 3:2
Pusta Reka – Mladost 1959 (Vinarce) 3:0

Tabela Zone Jug posle nepotpuno 8. kola:

1Jedinstvo (Gornje Stopanje)7511178+916
2Jedinstvo (Bošnjace)8431188+1015
3SU Dinamo Jug8431104+615
4Mineralac8422189+914
5Sloga (Leskovac)84222317+614
6Svetlost84132014+613
7OFK Topličanin8413106+413
8SFK Morava (Vladičin Han)84131313013
9Jablanica84131516-113
10OFK Kosanica84131112-113
11Gracko83322112+912
12Radan83231811+711
13Pusta Reka83141515010
14Plantaža8242810-210
15Nebeski Andjeli7223101008
16Mladost 1959 (Vinarce)8116619-134
17Gračanica8107726-193
18Jastrebac (Blace)8017737-301

Povezano

BARAŽ ZA PRVAKA JOL: Jedinstvo (Bošnjace) – Zloćudovo 3:0

Fudbaleri Jednstva opravdali su ulogu favorita za osvajanje titule prvaka Jablaničke okružne lige i izborili plasman u finale gde ih očekuje duel sa ekipom Mladosti iz Vinarca. Baraž za prvaka JOL – polufinale: JEDINSTVO (BOŠNJACE) – ZLOĆUDOVO 3:0 Strelci: 1:0 Stanković u 17., 2:0 Gligorijević u 21. iz jedanaesterca, 3:0 Janković u 81. minutu – […]

PRVENAC KUZMANOVIĆA: Lebančani preokretom u 2 minuta do pobede

Fudbaleri Radana zabeležili su treću prvenstvenu pobedu u duelu sa Kablovima iz Zaječara. Lebančani su do pobede protiv ekipe Kablova rezultatom 2:1 stigli teže nego što se očekivalo. Posle ravnopravnog prvog poluvremena koje završeno bez golova u nastavku dosta uzbuđenja i na kraju radost domaćina. Kablobi su na početku drugog dela igre šokirali domaćine: Nemanja […]