Zona Jug – rezultati 8. kola i tabela

Odigrano je 8 od 9 utakmica 8. kola Zone Jug, dok je duel u Gornjem Stopanju odložen.

Zona Jug – rezultati 8. kola:

Radan – Sloga (Leskovac) 5:0
Svetlost – Gračanica 7:3
Gracko – Jastrebac 10:1
Dinamo – Plantaža 2:0
Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Nebeski Anđeli odloženo
OFK Topličanin – Mineralac 0:2
SFK Morava (Vladičih Han) – Jablanica 0:0
OFK Kosanica – Jedinstvo (Bošnjace) 3:2
Pusta Reka – Mladost 1959 (Vinarce) 3:0

Tabela Zone Jug posle nepotpuno 8. kola:

1Jedinstvo (Gornje Stopanje)7511178+916
2Jedinstvo (Bošnjace)8431188+1015
3SU Dinamo Jug8431104+615
4Mineralac8422189+914
5Sloga (Leskovac)84222317+614
6Svetlost84132014+613
7OFK Topličanin8413106+413
8SFK Morava (Vladičin Han)84131313013
9Jablanica84131516-113
10OFK Kosanica84131112-113
11Gracko83322112+912
12Radan83231811+711
13Pusta Reka83141515010
14Plantaža8242810-210
15Nebeski Andjeli7223101008
16Mladost 1959 (Vinarce)8116619-134
17Gračanica8107726-193
18Jastrebac (Blace)8017737-301

Povezano

Skupština grada Leskovca izmenila plan javnih nabavki, sve spremno za početak projekta izgradnje novog Gradskog stadiona

Skupština grada Leskovca usvojila je na danas održanoj sednici izmene Plana javnih nabavki za 2020. godinu u koji je uvršten i početak procedure izgradnje novog Gradskog stadiona. Izgradnju modernog Gradskog stadiona finansira Vlada Srbije preko Kancelarije za javna ulaganja, a vrednost čitavog projekta je 21 milion evra. Gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović je govoreći o […]

Čukarički i Olimpijakos na Gradskom stadionu Dubočica: trening i press konferencija

Dan uoči revanš susreta kvalifikacija za UEFA Ligu Evrope, između beogradskog Čukaričkog i Olimpijakosa iz Atine, u Pres centru stadiona ,,Dubočica“, sa predstavnicima medija iz Srbije i Grčke, najpre su razgovarali trener domaćina Milan Lešnjak i kapiten Marko Docić. Na pitanja novinara, iz tabora grčkog velikana, odgovarali su trener Olimpijakosa Dijego Martinez i pojačanje iz […]