8 POBEDA GOSTIJU! Zona Jug – rezultati 9. kola i tabela

Odigrane su utakmice 9. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije, a sjajni Stopanjčani i sa utakmicom manje imaju 3 boda prednosti u odnosu na rivale.

Zona Jug – rezultati 9. kola:

Mladost 1959 (Vinarce) – Radan 1:2
Nebeski Anđeli – Pusta Reka 0:2
Plantaža – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:2
Jedinstvo (Bošnjace) – Dinamo Jug (Vranje) 0:0
Jastrenac – OFK Kosanica 0:2
Gračanica – Gracko 0:4
Jablanica – Svetlost 1:2
Mineralac – SFK Morava (Vladičin Han) 0;1
Sloga (Leskovac) – OFK Topličanin 0:5

Tabela Zone Jug posle 9. kola:

1Jedinstvo (Gornje Stopanje)8611199+1019
2Jedinstvo (Bošnjace)9441188+1016
3OFK Topličanin9513156+916
4Svetlost95132215+716
5SU Dinamo Jug9441104+616
6SFK Morava (Vladičin Han)95131413+116
7OFK Kosanica95131312+116
8Gracko94322512+1315
9Radan94232012+814
10Mineralac94231810+814
11Sloga (Leskovac)94232322+114
12Pusta Reka94141715+213
13Jablanica94141618-213
14Plantaža9243912-310
15Nebeski Andjeli82241012-28
16Mladost 1959 (Vinarce)9117721-144
17Gračanica9108730-233
18Jastrebac9018739-321

Povezano

Danas na terenu košarkaši Zdravlja, fudbaleri i rukometaši Dubočice – evo gde i kako možete gledati prenose utakmica

Danas će na sportske terene tri najbolja leskovačka kluba, i to bukvalno jedan za drugim. Najpre na Gradski stadion u Leskovcu izlaze fudbaleri Dubočice koji u duelu sa beogradskim OFK Žarkovom žele da osvoje bodove za beg iz zone ispadanja. Meč počinje u 14 časova, igraće se bez prisustva publike zbog epidemioloških mera ali i […]

Za seoske sportske klubove u 2023. godini 4,6 miliona dinara iz budžeta Vlasotinca

Opština Vlasotince je Odlukom o budžetu za 2023. godinu opredelila 40 miliona dinara za finansiranje i sufinansiranje programa u oblasti sporta. Činjenica je da je veliki broj dece iz seoskih sredina uključen u aktivnosti vodećih vlasotinačkih sportskih klubova. U redovima FK Vlasina, OKK Vlasotince i ostalih klubova je veliki broj dečaka i devojčica, ali i […]