8 POBEDA GOSTIJU! Zona Jug – rezultati 9. kola i tabela

Odigrane su utakmice 9. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije, a sjajni Stopanjčani i sa utakmicom manje imaju 3 boda prednosti u odnosu na rivale.

Zona Jug – rezultati 9. kola:

Mladost 1959 (Vinarce) – Radan 1:2
Nebeski Anđeli – Pusta Reka 0:2
Plantaža – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:2
Jedinstvo (Bošnjace) – Dinamo Jug (Vranje) 0:0
Jastrenac – OFK Kosanica 0:2
Gračanica – Gracko 0:4
Jablanica – Svetlost 1:2
Mineralac – SFK Morava (Vladičin Han) 0;1
Sloga (Leskovac) – OFK Topličanin 0:5

Tabela Zone Jug posle 9. kola:

1Jedinstvo (Gornje Stopanje)8611199+1019
2Jedinstvo (Bošnjace)9441188+1016
3OFK Topličanin9513156+916
4Svetlost95132215+716
5SU Dinamo Jug9441104+616
6SFK Morava (Vladičin Han)95131413+116
7OFK Kosanica95131312+116
8Gracko94322512+1315
9Radan94232012+814
10Mineralac94231810+814
11Sloga (Leskovac)94232322+114
12Pusta Reka94141715+213
13Jablanica94141618-213
14Plantaža9243912-310
15Nebeski Andjeli82241012-28
16Mladost 1959 (Vinarce)9117721-144
17Gračanica9108730-233
18Jastrebac9018739-321

Povezano

Ljubenović pogodio za bod: Kolubara povela, Dubočica izjednačila

Fudbaleri Dubočice su i u drugoj utajkmici u nastavku prvenstva osvojili jedan bod, pa se sada nalaze na deobi od 3. do 5. mesta na tabeli. Prva liga Srbije – 22. kolo KOLUBARA – GFK DUBOČICA 1:1 Strelci: 1:0 Furtula u 4. iz jedanaesterca, 1:1 Ljubenović u 75. minutu – Lazarevac, gledalaca: 300, sudija: Ljubiša […]