Zona Jug – rezultati 12. kola i tabela

Danas su na programu bile 3 utakmice 12. kola Zone Jug, 5 susreta se igra u nedelju a jedan u sredu 18. oktobra.

Zona Jug – rezultati 12. kola:

Pusta Reka – Jastrebac 2:0
Mladost 1959 – Jedinstvo (Bošnjace) 0:3 prekid na poluvremenu
(domaćin zbog povreda ostao sa nedovoljnim brojem igrača za nastavak utakmice)
Nebeski Anđeli – Plantaža 0:2

U nedelju se sastaju:

Svetlost – OFK Topličanin
Radan – SFK Morava
Gracko – Sloga (Leskovac)
SU Dinamo Jug – Jablanica
Jedinstvo (GS) – Gračanica

U sredu 18. oktobra:

OFK Kosanica – Mineralac

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 12. kola:

1Jedinstvo (Bošnjace)127412810+1825
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)108112611+1525
3OFK Topličanin11713228+1422
4SU Dinamo Jug11641154+1122
5Gracko115423313+2019
6SFK Morava (Vladičin Han)116141716+119
7Plantaža125431413+119
8Mineralac115332212+1018
9Pusta Reka126062220+218
10Sloga (Leskovac)115242524+117
11Svetlost115152320+316
12OFK Kosanica115151515016
13Jablanica115151725-816
14Radan114162019+113
15Nebeski Anđeli113351215-312
16Mladost 1959 (Vinarce)12129725-185
17Gračanica111010838-303
18Jastrebac (Blace)120111846-381

Povezano

Zona Jug, 5. kolo: Danas 5 pobeda domaćina i jedan remi

Odigrano je svih 8 utakmica 5. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Sloga je posle pobede nad ekipom Svetlosti u Leskovcu stigla do 3. pozicije na tabeli iza neprikosnovene Žitorađe i Plantaže koja je novom pobedom potvrdila epitet najprijatnijeg iznenađenja sezone. Do prve pobede u sezoni stigla je Lugina koja je u Preševu […]

Međuopštinska liga FSJO, rezultati 10. kola i tabela

Odigrane su utakmice 10. kola Međuopštinske lige Fudbalskog saveza Jablaničkog okruga. Mađuopštinska liga FSJO – rezultati 10. kola: Radnički – Veliko Trnjane 0:4Sloboda – Jedinstvo 1:2OFK Brza – Moravac (G) 5:5Progres – Mladi Borac 6:0Real – Kumarevo 9:1Gradac – Bobište 2:0Bratstvo – Moravac (P) 1:0Umac – Šumadija 4:0 Tabela Međuopštinske lige: 1 Progres 10 9 […]