Zona Jug – rezultati 12. kola i tabela

Danas su na programu bile 3 utakmice 12. kola Zone Jug, 5 susreta se igra u nedelju a jedan u sredu 18. oktobra.

Zona Jug – rezultati 12. kola:

Pusta Reka – Jastrebac 2:0
Mladost 1959 – Jedinstvo (Bošnjace) 0:3 prekid na poluvremenu
(domaćin zbog povreda ostao sa nedovoljnim brojem igrača za nastavak utakmice)
Nebeski Anđeli – Plantaža 0:2

U nedelju se sastaju:

Svetlost – OFK Topličanin
Radan – SFK Morava
Gracko – Sloga (Leskovac)
SU Dinamo Jug – Jablanica
Jedinstvo (GS) – Gračanica

U sredu 18. oktobra:

OFK Kosanica – Mineralac

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 12. kola:

1Jedinstvo (Bošnjace)127412810+1825
2Jedinstvo (Gornje Stopanje)108112611+1525
3OFK Topličanin11713228+1422
4SU Dinamo Jug11641154+1122
5Gracko115423313+2019
6SFK Morava (Vladičin Han)116141716+119
7Plantaža125431413+119
8Mineralac115332212+1018
9Pusta Reka126062220+218
10Sloga (Leskovac)115242524+117
11Svetlost115152320+316
12OFK Kosanica115151515016
13Jablanica115151725-816
14Radan114162019+113
15Nebeski Anđeli113351215-312
16Mladost 1959 (Vinarce)12129725-185
17Gračanica111010838-303
18Jastrebac (Blace)120111846-381

Povezano

Zona Jug FSRIS – rezultati 1. kola

Danas su odigrane dve utakmice 1. kola Zone Jug Fudbalskog saveza Regiona istočne Srbije. Rezultati – 1. kolo Zone Jug: Gracko – Ternoci 2:2SFK Morava (Vladičin Han) – Jablanica 3:0 U nedelju se sastaju: Mladost 1959 (Vinarce) – SvetlostSloga (Leskovac) – Pusta RekaAlakince – ŽitorađaLugina – OFK KosanicaJedinstvo (Gornje Stopanje) – Plantaža U sredu 17.8.Radan […]

Zona Jug – rezultati 8. kola i tabela

Odigrano je 8 od 9 utakmica 8. kola Zone Jug, dok je duel u Gornjem Stopanju odložen. Zona Jug – rezultati 8. kola: Radan – Sloga (Leskovac) 5:0Svetlost – Gračanica 7:3Gracko – Jastrebac 10:1Dinamo – Plantaža 2:0Jedinstvo (Gornje Stopanje) – Nebeski Anđeli odloženoOFK Topličanin – Mineralac 0:2SFK Morava (Vladičih Han) – Jablanica 0:0OFK Kosanica – […]