DEBAKLI JABLANICE, MLADOSTI I JASTREPCA! Zona Jug – rezultati 16. kola i tabela

Danas su odigrane 3 utakmice 16. kola Zone Jug, a pobednici ovih duela postigli su ukupno 22 gola, a poraženi nijedan.

Zona Jug – rezultati 16. kola:

Jedinstvo (Bošnjace) – Jastrebac 8:0
Mladost 1959 (Vinarce) – Mineralac 0:7
Nebeski Anđeli – Jablanica 7:0 (prekid u 64. minutu, gost zbog povreda ostao sa nedovoljnim brojem igrača za nastavak utakmice)

U nedelju se sastaju:

Radan – Gracko
OFK Kosanica – Svetlost
SU Dinamo Jug – SFK Morava (Vladičin Han)

5SFK Morava (Vladičin Han)159153223+928
6Mineralac167453824+1425

KRAJ SERIJE BEZ PORAZA: Radnički (Sremska Mitrovica) – GFK Dubočica 3:0

Fudbaleri poraženi su na gostovanju u Sremskoj Mitrovici u duelu sa ekipom Radničkog. Prva liga Srbije – 14. kolo RADNIČKI (SREMSKA MITROVICA) – GFK DUBOČICA 3:0 Strelci: 1:0 Ivković u 20., 2:0 Janković u 32., 3:0 Pejović u 51. minutu – Sremska Mitrovica, sudija: Ivan Nikitović (Čačak), žuti kartoni: Stevanović, Spasojević (Radnički), Savić, Stojković, Onimisi […]

DOMAĆIN UBEDLJIV: Trstenik PPT – Radan 4:0

Peti poraz Lebančana u devetom kolu, najubedljiviji i najboljniji do sada, imajući u vodu prikazanu igru koja nije bila toliko loša koliko to konačan rezultat pokazuje. Srpska lga Istok – 9. kolo TRSTENIK PPT – RADAN 4:0 Strelci: 1:0 Pecić u 15., 2:0 Krkić u 18., 3:0 Vukčević u 72., 4:0 Todorović u 83. minutu […]