KORAK DO SUPER LIGE! Pobeda odbojkaša Dubočice u derbiju u Novom Pazaru

Odbojkaši Dubočice pobedili su večeras u Novom Pazaru istoimeni domaći tim u derbiju 17. kola i jednom od derbija sezone Prve lige Srbije.

Leskovčani su u derbiju pobedili do ovog kola drugoplasirani Novi Pazar rezultatom 1:3 (25:17, 16:25, 16:25, 30:32).

Pazarci su odlično otvorili derbi i rešili prvi set u svoju korist. Zaigrali su tada izabranici trenera Marjana Nikolića zaista sjajno, preokrenuli rezultat u setovima na 1:2, a zatim u četvrtom setu posle prave drame stigli do izuzetno vredne pobede koja ih dovodi na korak do Super lige,