Dubočica u duelu sa ekipom iz zone ispadanja želi prekid serije od 5 utakmica bez pobede

Fudbaleri Dubočice u subotu u Leskovcu dočekuju ekipu Mladosti GAT iz Novog Sada u utakmici 25. kola Mozzart Bet Prve lige Srbije.

Meč se igra na Gradskom stadionu Dubočica, u večernjem terminu, a početak je zakazan za 17 časova.

Leskovčani u ovaj duel ulaze sa imperativom pobede posle serije od 5 utakmica bez pobede. Dubočica je prvi deo sezone završila porazom od OFK Beograda, a u nastavku u 4 odigrana kola izabranici Marjana Živkovića imaju skor od 3 remija i poraz prethodnog vikenda u Smederevu.

Sastav će i ove subote diktirati lista povređenih igrača, koja je izuzetno duga, a povrede kompletne štoperske linije posebni brinu čelnike leskovačkgo prvoligaša. Ipak u taboru Dubočice veruju da će prekinuti „post“ traje od 2. decembra prošle godine i pobede nad Grafičarom.

Novosađani na Gradski stadion dolaze posle poraza proteklog vikenda u duelu sa Radničkim iz Novog Beograda na svom stadionu. Pre tog meča Mladost GAT je osvojila bod na gostovanju Jedinstvu u Ubu, i zabeležila pobede u duelima sa Metalcem, Slobodom i Mačvom.

Ulaznice za subotnji duel ljubitelji fudbala mogu da kupe online, ili na dan utakmice na biletari Gradskog stadiona Dubočica.