Registrovana utakmica Radnički – Smederevo, ovako sada izgleda tabela Prve lige Srbije

Direktor takmičenja Super i Prve lige Srbije Aleksandar Pavić doneo je odluku o registraciji utakmice 23. kola Prve lige Srbije Radnički NB – Smederevo koja nije odigrana.

Meč je zbog propusta domaćina u organizaciji utakmice registrovan službenim rezultatom 0:3. Smederevci su na ovaj način uknjižili nova 3 boda i stigli do 4. mesta na tabeli, dok je Dubočica pala jednu poziciju niže – na 6. mesto.

Zvanična tabela Mozzart Bet Prve lige Srbije posle 24 odigrana kola:

PNaziv klubaOUBPBNBIDGPGGRB
1.OFK BEOGRAD24164445182752
2.INĐIJA Tojo Tires2412572720741
3.TEKSTILAC24117627131440
4.SMEDEREVO 19242491052517837
5.JEDINSTVO (Ub)2410773028237
6.GFK DUBOČICA2491052424037
7.KOLUBARA2498733231035
8.RADNIČKI (Sremska Mitrovica)249872018235
9.OFK VRŠAC249871918135
10.MAČVA248792019131
11.RFK GRAFIČAR248793334-131
12.METALAC2451091625-925
13.MLADOST GAT24410101827-922
14.GFK SLOBODA2448121328-1520
15.RADNIČKI (Novi Beograd)  (-6)2457122542-1716
16.RFK NOVI SAS 19212444161839-2116

P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

Povezano

Srpska liga Istok – rezultati 25. kola i tabela

Ovog vikenda odigrano je 7 od 8 utakmica 25. kola Srpske lige Istok, dok duel u Kladovu nije odigran zbog nedolaska gostiju. Srpska liga Istok – rezultati 25. kola: SFS Borac – Budućnost (Popovac) 2:2Žitorađa – Jedinstvo (Paraćin) 0:4Pčinja – Timočanin 4:0Đerdap – Meševo nije odigrana, gosti nisu došliRadnički (Svilajnac) – Jedinstvo 1936 (Kruševac) 0:1OFK […]

Pregled svih utakmica 33. kola Prve lige Srbije i tabele Plej-of i Plej-aut grupe

Utakmicom u Lazarevcu završeno je kompletno 33. kolo u obe grupe Prve lige Srbije. PLEJ-OF grupa Prve lige Srbije – rezultati 33. kola: EDINSTVO – TEKSTILAC 2:1 (1:1)Strelci: Ognjen Dimitrić 45′, Karikari Kwaku 90′ – Aleksa Paić (autogol) 34′ OFK BEOGRAD – INĐIJA TOYO TIRES 3:0 (2:0)Strelac: Jovan Mituljikić 17′, 45′, 50′ RADNIČKI SM – […]