Zona Jug, rezultati 20. kola: 4 pobede domaćina i 1 remi

Danas je odigrano 5 utakmica 20. kola Zone FSRIS: 4 puta su slavili domaćini, dok je jedan duel završen bez pobednika.

Zona Jug – rezultati 20. kola:

OFK Kosanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4:3
Svetlost – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0
SFK Morava (V. Han) – Nebeski Anđeli 1:1
OFK Topličanin – Plantaža 5:1
Sloga (Leskovac) – Jedinstvo (Bošnjace) 5:2

U nedelju se sastaju:

Radan – Dinamo Jug
Gracko – Pusta Reka
Mineralac – Jastrebac
Jablanica – Gračanica

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 20. kola:

1Jedinstvo (Bošnjace)2013525619+3744
2SU Dinamo Jug191351396+3344
3OFK Topličanin2013344517+2842
4SFK Morava (Vladičin Han)2012265331+2238
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)2011364737+1036
6Sloga (Leskovac)2011275035+1535
7Radan1911175028+2234
8Mineralac199464528+1731
9Pusta Reka1910093432+230
10Nebeski Andjeli208573623+1329
11Svetlost2082103938+126
12Gracko196583838023
13Jablanica1972102747-2023
14OFK Kosanica2072112646-2023
15Plantaža2064102435-1122
16Mladost 1959 (Vinarce)2023151866-489
17Jastrebac1822141868-508
18Gračanica (-1)1810171768-512

Povezano

SLAVLJE LESKOVČANA U BEOGRADU: Kojić i Đokić vodili Dubočicu do pobede

Fudbaleri Dubočice pobedili su danas na gostovanju u Beogradu ekipu Grafičara u utakmici 4. kola Prve lige Srbije. Leskovčane je do pobede vodio sjajni tandem na dve strane na terena. Na golu je bio raspoloženi Milorad Kojić, dok je u napadu nerešiva enigma za „grafose“ bio Milan Đokić. Na terenu sa veštačkom travu, jednom od […]

LEBANČANI KUĆI PEVAJUĆI: Alakince – Radan 1:4

Raspucali su se Lebančani i na gostovanju u Alakincu potvrdili epitet jednog od favorita za osvajanje 1. mesta i povratak u Srpsku ligu Istok. Zona Jug – 7. kolo OFK ALAKINCE – RADAN 1:4 Strelci: 0:1 Vojinović u 35., 0:2 Milošević u 52., 0:3 Miloš Stanković u 54. iz jedanaesterca, 0:4 Nikolić u 69., 1:4 […]