Zona Jug, rezultati 20. kola: 4 pobede domaćina i 1 remi

Danas je odigrano 5 utakmica 20. kola Zone FSRIS: 4 puta su slavili domaćini, dok je jedan duel završen bez pobednika.

Zona Jug – rezultati 20. kola:

OFK Kosanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4:3
Svetlost – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0
SFK Morava (V. Han) – Nebeski Anđeli 1:1
OFK Topličanin – Plantaža 5:1
Sloga (Leskovac) – Jedinstvo (Bošnjace) 5:2

U nedelju se sastaju:

Radan – Dinamo Jug
Gracko – Pusta Reka
Mineralac – Jastrebac
Jablanica – Gračanica

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 20. kola:

1Jedinstvo (Bošnjace)2013525619+3744
2SU Dinamo Jug191351396+3344
3OFK Topličanin2013344517+2842
4SFK Morava (Vladičin Han)2012265331+2238
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)2011364737+1036
6Sloga (Leskovac)2011275035+1535
7Radan1911175028+2234
8Mineralac199464528+1731
9Pusta Reka1910093432+230
10Nebeski Andjeli208573623+1329
11Svetlost2082103938+126
12Gracko196583838023
13Jablanica1972102747-2023
14OFK Kosanica2072112646-2023
15Plantaža2064102435-1122
16Mladost 1959 (Vinarce)2023151866-489
17Jastrebac1822141868-508
18Gračanica (-1)1810171768-512

Povezano

Zona Jug – rezultati 25. kola i tabela

U subotu su na programu bile samo dve utakmice 25. kola Zone Jug. Preostali dueli na programu su u nedelju. Zona Jug – rezultati 25. kola: Nebeski Anželi – Svetlost 1:1OFK Kosanica – Mladost 1959 4:1 U nedelju se sastaju: Jablanica – Pusta RekaPlantaža – GrackoJedinstvo (GS) – Sloga (Leskovac)Lugina – RadanOFK Alakince – SFK […]

Rezultati prvog kola Kupa FS Jablaničkog okruga

Narod se poželeo fudbala, lepo vreme je izuzetno pogodovalo akterima sedam utakmica 1.kola Kupa FS Jablaničkog okruga, a a toplo prvomartovsko sunce povećalo je interesovanje fudbalske javnosti za prve nastupe klubova iz Jablaničke okružne lige u 2026. godini. Rezultati 1.kola: Grdelica:Jedinstvo-Moravac (Pečenjevce) 5:0, Miroševce:Umac-Sloga(Donje Bijanje)0:3, Vučje-Mladost(Donja Lokošnica) 1:0,, Navalin-Zloćudovo 2:2(6:5) na penale, Belanovce, BSK-Jablanica 3:3(na […]