Zona Jug, rezultati 20. kola: 4 pobede domaćina i 1 remi

Danas je odigrano 5 utakmica 20. kola Zone FSRIS: 4 puta su slavili domaćini, dok je jedan duel završen bez pobednika.

Zona Jug – rezultati 20. kola:

OFK Kosanica – Jedinstvo (Gornje Stopanje) 4:3
Svetlost – Mladost 1959 (Vinarce) 7:0
SFK Morava (V. Han) – Nebeski Anđeli 1:1
OFK Topličanin – Plantaža 5:1
Sloga (Leskovac) – Jedinstvo (Bošnjace) 5:2

U nedelju se sastaju:

Radan – Dinamo Jug
Gracko – Pusta Reka
Mineralac – Jastrebac
Jablanica – Gračanica

Tabela Zone Jug posle nepotpunog 20. kola:

1Jedinstvo (Bošnjace)2013525619+3744
2SU Dinamo Jug191351396+3344
3OFK Topličanin2013344517+2842
4SFK Morava (Vladičin Han)2012265331+2238
5Jedinstvo (Gornje Stopanje)2011364737+1036
6Sloga (Leskovac)2011275035+1535
7Radan1911175028+2234
8Mineralac199464528+1731
9Pusta Reka1910093432+230
10Nebeski Andjeli208573623+1329
11Svetlost2082103938+126
12Gracko196583838023
13Jablanica1972102747-2023
14OFK Kosanica2072112646-2023
15Plantaža2064102435-1122
16Mladost 1959 (Vinarce)2023151866-489
17Jastrebac1822141868-508
18Gračanica (-1)1810171768-512

Povezano

Velika pobeda rukometaša Dubočice na gostovanju u Šapcu

Rukometaši Dubočice 54 pobedili su večeras u Šapcu ekipu Metalplastike rezultatom 26:27 (13:14) i tako napravili pravi mali sportski podvig. U duel sa drugoplasiranom ekipom Arkus lige Leskovčani su ušli hrabro, igrali odgovorno i motivisano čitav meč i na kraju zasluženo slavili veliku pobedu. U prvom poluvremenu gotovo sve vreme Dubočica je bila u vođstvu, […]

Derbi kola bez pobednika: GFK Dubočica – Tekstilac 0:0

Derbi 21. kola Prve lige Srbije odigran je na Gradskom stadionu Dubočicu u Leskovcu i završen bez pobednika, ali i bez golova. Prva liga Srbije – 21. kolo GFK DUBOČICA – TEKSTILAC 0:0 Gradski stadion Dubočice, gledalaca: 2.000, sudija: Miroslav Matić (Loznica), žuti kartoni: Račić, Milić, Stevanović, Tomić (Dubočica). DUBOČICA: Knežević, Đokić (od 80. min, […]